2737
2734
عنوان

کیا بیدارن بیاین درد و دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 51 پست
ی شوهری ک تا 1شب تنهام میزاره تو خونه و میره پی عشقو حال یه زندگی گوه ک چون پدر درست ندارم گیر کردم ...

اخه بااین اوضاع چرا نی نی اوردی اینطوری ک تو از زندگیت میگی منم ناراحتت شدم

🥀امضا خدا زیره همه خواسته هایتان البته به شرط آنکه به صلاحتان باشد🥀💖یه دختره خاص از تبار زمستون💋💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه بااین اوضاع چرا نی نی اوردی اینطوری ک تو از زندگیت میگی منم ناراحتت شدم

نمیدونم فک کردم درست میشه اما بدتر شد ادم نیس بخدا اگ یبار دوبار ببینیش پیش خودت میگی چ شوهری کرده خوشبحالش پسره بچه پیغمبره اما تو زندگی میفهمی چ چشم ناپاکیه

خیلی بد ذاته واقعا راسته میگن کسی ک روانی باشه بچه ام بیاری فایده نداره درست نمیشه

توکل کن ب خدا الان حامله ای خدا صداتو زودتر می‌شنوه

من شوهرم انقد بداخلاق بود فقط دست ب دامان خدا و ائمه شدم سوره طلاق رو می‌خوندم واقعا تاثیر داره امتحان کن مزمل هم خوبه دوتاشم‌ بخون

من ی شب دلم که شکست شب قبل خواب گریه کردم گفتم یا حضرت عباس دیگ قهرم باهات اون همه مراسمت برات گریه کردم ولی تو منو نمی‌بینی خوابیدم خوابشو دیدم از اون روز ب بعد واقعا زندگیم خیلی عوض شد

روزهای زیادی گذشته تا فهمیدم همیشه اونی که میخوای نمیشه زندگی بازی های زیادی سر آدم میاره که شاید ی روزی حتی فکرشم نمی‌کردی 
2728
نمیدونم فک کردم درست میشه اما بدتر شد ادم نیس بخدا اگ یبار دوبار ببینیش پیش خودت میگی چ شوهری کرده خ ...

ای وای... فامیلین....

🥀امضا خدا زیره همه خواسته هایتان البته به شرط آنکه به صلاحتان باشد🥀💖یه دختره خاص از تبار زمستون💋💖
ن متاسفانه

خب حالا سعی کن گریع نکنی... برا بچه حوب نیست. براخودتم خوب نیست... باشوهرت حرف بزن.. براخودت وقت بزار... بخودت برس... وقت خودتو پر کن ارتباطتت وباخدا قوی کن