2733
2734
عنوان

سقط زود هنگام مکرر و شاید بارداری شنیمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم شما بارداری ای یو ای کرده بودی بتا 95بود الان بتا رفته بالا نرمال شده؟

سلام گلم ای یو ای کردم بتامم95شداما بالانرفت و دوروزبعد75 و بعدچندروزپریودشدم اما شمانگران نباش من  سابقه دارم بازم قبلا همین اتفاق افتاده برام 

بتای 85 یا  حتی کمترهم باشه طبیعیه و بالامیره دوستمم ای یو ای کرد بتاش 95شد 6ماهه بارداره الان  دیگ تکرار نکرد اما من باتوجه  ب سابقم تکرارکردم دکترمم گفت نیاز ب تکرارنداره میره بالا

2728
خخخ من فک کردم شماهم مشکل براتون پیش اومده مثل من.براهمین کامل توضیبح دادم

عزیزدلم من متوجه نشدم یعنی دکتر گفت مشکلی نیست نرماله الان شش هفته ای سونو کردی؟کی باید سونو تشکیل قلب بری...نه عزیزم من چهارسال منتظر نی نی بودم وقتی یکی مشکل داره یادم به خودم میافته نگرانش میشم..

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
عزیزدلم من متوجه نشدم یعنی دکتر گفت مشکلی نیست نرماله الان شش هفته ای سونو کردی؟کی باید سونو تشکیل ق ...

فدای تو بشم مرسی ک یادم بودی خدا کوچولوت و برات نگه داره

نه عزیزم مال من دوروز بعد اومد پایین متن بالا گفتم من یک بار 3سال پیش بعدازعکس رنگی بدون دارو  و طبیعی بتام 100 بود ک دوروز بعداومدپایین و بعدش خونریزی این ماهم تکرار شد اما با ای یو ای و دوروز بعد شد 75 و بعد پریودشدم هنوز دکتر نرفتم گزاشتم 12 سیکل برم امروز نهمه قراره ازمایش ژنتیک بنویسه اما نظرخودم ایمنی و انقعادیه

فدای تو بشم مرسی ک یادم بودی خدا کوچولوت و برات نگه داره نه عزیزم مال من دوروز بعد اومد پایین متن ب ...

اخی عزیزم خیلی ناراحتت شدم تیکر بارداریت فکر کردم بارداریت تثبیت شده...ایشالا مشکل جدی نیست و با دارو درمان میشه و به زودی بارداری سالمی رو تجربه کنی حتما پیگیرش باش ببین دلیلش چیه که زودتر رفع بشه 🙏🏻🙏🏻

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
2740
اخی عزیزم خیلی ناراحتت شدم تیکر بارداریت فکر کردم بارداریت تثبیت شده...ایشالا مشکل جدی نیست و با دار ...

به دکترت بگو اگه فکر میکنی مشکلت هر چی که هست تا زودتر درمان بشی 

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
اخی عزیزم خیلی ناراحتت شدم تیکر بارداریت فکر کردم بارداریت تثبیت شده...ایشالا مشکل جدی نیست و با دار ...

اره تیکرو بعداز بی بی چکم گزاشتم  دعام کن خییییلی خونه دل خوردم خصوصا بااین دوتا بارداری یه هفته ای بیشتر نابودم کرد 

بازم ممنونم از مهربونی و لطفت

اره تیکرو بعداز بی بی چکم گزاشتم  دعام کن خییییلی خونه دل خوردم خصوصا بااین دوتا بارداری یه هفت ...

میفهمم گلم منم دو بار سقط کردم حالتو خوب میفهمم من بارداریم هر دوبارش پوچ بود و دکتر متوجه نمیشد مشکل چیه حتما عزیزم تاپیکتو گذاشتم تو ذخیره هام که بیام و ببینم  نی نی دار شدی خوشحال بشم فقط قوی باش نی نی که قراره در اینده مادرش بشی ب ی مادر قوی و پرانرژی نیاز داره شک نکن که بارداری سالمی رو تجربه میکنی وقتی بدون دارو باردار شدی پس مشکل چیز دیگه هست که درمان بشی و علتشو بفهمن حتما ی بارداری سالم رو تجربه میکنی شک نکن

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
میفهمم گلم منم دو بار سقط کردم حالتو خوب میفهمم من بارداریم هر دوبارش پوچ بود و دکتر متوجه نمیشد مشک ...

چقدر خوشحال شدم ازاینکه میبینم ی نفر اینقدر بامحبته و مهم ترابنکه شانس اینو داشتم باهات همصحبت بشم و چقدر انرژی مثبت بهم دادی  امیدوارم همبنطور باشه ک شمامیگی مچکرم خاهر جون

فقط ی سوال میشه بپرسم شما بارداری هاتون تاکجاپیش میرفت و اخر دلیلش و متوجه شدین؟

چقدر خوشحال شدم ازاینکه میبینم ی نفر اینقدر بامحبته و مهم ترابنکه شانس اینو داشتم باهات همصحبت بشم و ...

فدات عزیزم چون همدردت بردم منم خوشحالم از همصحبتی با شما .من بارداریام تا هفته نه پیش میرفت بتام اکی بود ولی پوچ بود یعنی جفت و بندناف بود ولی جنین تشکیل نمیشد بعد سه سال و نیم که جواب نگرفتم رفتم سمت داروهای گیاهی ی اشنا پیدا کردم درمانمو شروع کردم ولی این بار شوهرمم ازمایش داد و فهمیدیم هم ضعیفه هم تعداد اسپرمش کمه بعد که رفتم سونو تشکیلی قبل دکتر گفت بارداری پوچ بخاطر مشکل اسپرم هست که دکتر ی چند تا رفتم متوجه نشده بودن..خودم پلی کیستیک هستم و عفونت شدید داشتم و مولار یا همون بچه خورک که شکر خدا ماه دوم جواب گرفتیم و بچه دار شدیم الهی قسمت شما هم بشه 🙏🏻🙏🏻

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
فدات عزیزم چون همدردت بردم منم خوشحالم از همصحبتی با شما .من بارداریام تا هفته نه پیش میرفت بتام اکی ...

خداروشکر

ممنون

مولار ک ی نوع بارداری خیلی وحشتناکه اون و ک تجربه نکردی؟؟؟