2726

کسی تجربه نداره  خسته شدم 3سال پیش بعداز عکس رنگی  طبیعی بی بی چکام مثبت و بتام شد90 دوروز بعد تکرار کردم شد40 این ماه بی بی پروفایلم بعد ازای یو ای روز موعدم بود ازمایش بتام100دوروز بهد شد75 الانم پریودم خسته شدم نمیدونم دیگ چ کنم

بارداریت شیمیایی هست 

شاید سیستم دفاعی بدنت خیلی بالاست 

بچه رو پس میزنه بدنت 

با یه دکتر خوب صحبت کن 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگ اینطور باشه درمانش سخته؟

نه اصلااااا 

فکر کنم چند تا امپول میزنن بهت درست میشه 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

[QUOTE=195788990]بعد از چند روز از تاریخ پریودیت دوباره پریود میشدی10روز اولی دومی 8روز ولی اولی و روز 7تاخیر ازمایش دادم دومی رو یه روز مونده ب موعدم چون ای یو ای بودم

[QUOTE=195788990]بعد از چند روز از تاریخ پریودیت دوباره پریود میشدی10روز اولی دومی 8روز ولی اولی و ر ...

عزیزم انشالله این بار آخری بود ک اینجوری شدی برات حتما دعا میکنم ❤️🌹

حال شب‌های مرا همچو منی داند و بس🍂
عزیزم انشالله این بار آخری بود ک اینجوری شدی برات حتما دعا میکنم ❤️🌹

ممنونم محتاجم ب دعاتون واقعا این امیدواری کاذب بی بی و ازمایش مثبت از صدتا منفی سخت تره

عزیزم نذرونیاز کن نمازتو اول وقت بخون نماز شب بخون ،چله حدیث کسا،یاسین،حشر،زیارت عاشورا ،اینا مجربه یکیو بخون،،صلوات بفرس هدیه بده ب معصومین ،ذکر یاجوادالئمه ادرکنی رو بگو هروز اینم مجربه من سرچ کردم تونی نی سایت اینو پیداکردم ازامروز شروع کردم میگم

2706