2737
2734
عنوان

سقط زود هنگام مکرر و شاید بارداری شنیمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اذیت میشی اگ برام توضیح بدی چطور متوجه شدیزو چطور درمان،؟؟ببخش اگ ناراحت میشی هم ک نمیخاددتوضیح بدی

بارداری کولار اگه بدونی ی نوعش همون بارداری پوچه که اصلا جنین تشکیل نمیشه واسه من اینجور بود یا علایم بارداری داشتم بی بی هم مثبت میشد ولی میافتادم ب خونریزی و ی تکه لخته هایی ازم خارج میشد که شبیه جگر سفید بود من دکتر تشخیص نداد رفتم طب سنتی بهم گفتن بچه خورک دارم 

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
[QUOTE=195788990]بعد از چند روز از تاریخ پریودیت دوباره پریود میشدی10روز اولی دومی 8روز ولی اولی و ر ...

سلام عزیزم،من ۷ ساله منتظرم ۱۷ روز پیش ای یو ای شدم ۱۵ روز بعد از ای یو ای ک ۳ روز عقب انداخته بودم ازمایش دادم عدد بتا ۲۴ بود ازمایشگاه گفت مشکوک هست و ی هفته دیگه باید ازمایشو تکرار کنی زنگ زدم ب مطب منشی مطب هم همینو گفت ولی شب پریود شدم،نمیدونم چرا اینطوری شد

2728
چراولی تاالان همون امپول های تکراری و هرماه الکی زدم و تخمک هامو ی زیاد کردم درحالی ک تنبلی ندارم

سلام ببخشید من الان ی تاپیکتونو دیدم راجب کرم و صابون معجزه میخواستم بدونم راضی بودین؟استفاده کردین؟

من خود ب چشم خویشتن دیدم که جانم می رود
سلام ببخشید من الان ی تاپیکتونو دیدم راجب کرم و صابون معجزه میخواستم بدونم راضی بودین؟استفاده کردین؟

استفاده کردم و ن اونقدر خوب و عالی بود و نه بعداز قطعش مشکلی پیش اومد یهتربگم بیشتر خوب بود تا بدزیادتاثیرانچنانی نداش

2740