2733
2739
عنوان

فکرشم نمیکردم یکروز خیانت ببینم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4466 بازدید | 193 پست
فقط فقط نادیدش بگیر به حرفاشم گوش نده مامانش ایناهم که اصن هیچکارن  تا موقعه طلاقت  بنظر ...

خونه مادرمم نیس ببینمش بیادم راش نمیدیم نهایت بچرو بدم ببینه بره شاید بچرو هم‌ نشونش ندم درو باز نکنیم کلا

فداتشم....خیلی خیلییی حس مزخرفی هس میدونم ک از فردا روزای سختی پیش رومه خصوصا بخاطر وابستگی دخترم لط ...

از ته دل برات ارزو میکنم 

ایشالا بچت خوش قدم باشه و روز به روز غرق آرامش شی و بابتش خداروشکر کنی

ایشالا که ادمای سمی و منفیم از دورت برن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خونه مادرمم نیس ببینمش بیادم راش نمیدیم نهایت بچرو بدم ببینه بره شاید بچرو هم‌ نشونش ندم درو باز نکن ...

باهاش بد رفتاری نکن زیاد 

زیاد باهاش حرف نزن محلش نده مثلن اگه یه جایی داره تلاش میکنه باهات حرف بزنه تو نگات و بنداز اونور یهو با یکی دیگه حرف بزن که قشنگ متوجه شه بهش اهنیت نمیدی 

بزا برع همون دختر خیابونیا بهش اهمیت بدن بقول خودت 

باهاش بد رفتاری نکن زیاد  زیاد باهاش حرف نزن محلش نده مثلن اگه یه جایی داره تلاش میکنه باهات ح ...

من خونه رو ترک کردم عزیزم فک نکنم دوباره ببینمش از فردا یه روز جدید و سخته واسه من و دخترم و حتی شاید این جنینی ک تو شکمم هس

2738
اخلاقای بد زیاد داره خسیسه  بیتربیته ب مادر و خواهرام و خودم فحشای زشت میده از نظر رابطه همش ...

کاربر آقا هستم، به نظر من همه اینها نشانه اینه که همسر شما بهتون علاقه نداره،یا با این موضوع کنار بیاید یا جدا بشید.

خلایق هرچه لایق

خدای عزیز و مهربانم ، هر چی تو بخوای ، تو راضی باش فقط ، منم راضی ام 
یکی دوساعت دیگه میرم سرکار مرخصی میگیرم بعدشم میرم پیش یه وکیل واسه دادخواست و مشورت 😔

این که تلاش کرده که خیانت کنه جرم محسوب نمیشه و قابل استناد در دادگاه نیست، بهتره رک و پوست کنده با همسرتون صحبت کنید و اگر علاقه به شما ندارند توافقی جدا بشید

خدای عزیز و مهربانم ، هر چی تو بخوای ، تو راضی باش فقط ، منم راضی ام 
این که تلاش کرده که خیانت کنه جرم محسوب نمیشه و قابل استناد در دادگاه نیست، بهتره رک و پوست کنده با ...

ممنون بابت وقتی ک گذاشتین ....نمیخام برم شکایت کنم بابت هرزگیش میخام برم درخواست مهریه و طلاق بدم البته وکیل میگیرم چون باردارم دیابتم دارم شهرمونم وضعیت کروناش قرمزه....بله درست میگین دوستم نداره خودشم گف اگه نگهت داشتم صرف اینه خونه مادرت از گشنگی نمیری پدر ندارم برادرم زندانه حکمشم اعدام (لطفا قضاوت نکنین )خلاصه کنم همش حرفش اینه بی کس و کاری کجا میخای بری هرجا بری تهش برمیگردی اینجا ارث بابات چیزی نمونده بتو برسه پدرم هیچی نداشت خدارحمتش کنه

وکیل خیلی میگیره داری پشتوانه ی مالی؟ 

همین حقوقم رو یکمی پس انداز کردم ولی ن زیاد نیس واسه مهریه ک وقتی مهریه رو گرفت حقشو برمیداره واسه طلاقم دوستم پارسال ۷ تومن داد حالا امروز میپرسم دیدم بیشتره خودم پیگیر میشم چاره ای نیس

2706