2733
2734
عنوان

فکرشم نمیکردم یکروز خیانت ببینم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4468 بازدید | 193 پست
من اصلا اون موقع تو حال خودم نبودم که بخوام نقشه ای بکشم فقط اصلا تحمل لمس کردنش و شنیدن صداشو نداش ...

خداروشکر شوهرتون دوستتون داره والا شوهر من فقط گف من نیستم این شخص اینم صدای من نیس تو توهم نیس دید گریه میکنم حالم بده بچرو داد دستم گفت آبرو ریزی نکن برو 😔

ن اتفاقا ب گوشی مادرمم زنگ میزد چرا خاموشی؟ میگفتم شارژم تموم شده نتونستم بروش نیارم گفتم و دعوا آخر ...

چه ربطی به این داره 

ببخشیدا طرف تنوع طلب مریضه تو دیگه براش کافی نیستی 

نمیخوام ناراحتت کنم ولی کاش بچه نمیوردی و راحت طلاق میگرفتی 

سرکار میرفتی قبلا؟ چند سالته؟

ببین باش سرد باش اصنم بحثشو باز نکن سمتشم نرو سخته ولی تو میتونی وقتی دوتا شکم تحمل کردی بچت که بدنیا اومد یکم که از حال هوای بارداری و بچه داری اومدی بیرون برا خودت کار جور کنی جوری که شرایطش و داری دستت بره تو جیب خودت اونم نادیده بگیر (شوهرتو) بچتم گاهی وقتا بزار پیش مامانت یکم که رو پا خودت واسی ببینه بهش محتاج نیسی و اهمیتم بهش نمیدی میدوعه دنبالت 

به احتمال ۹۹ درصد این کارارو بکنی همین میشه 

حالا اون یه درصد و چیکار کنیم 

اونموقه ب۰ت بزرگتر شده خودت درامد داری میتونی راحت طلاق بگیری که من بعید میدونم این یه در صد اتفاق بیفته 

منم کلی برات دعا میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر شوهرتون دوستتون داره والا شوهر من فقط گف من نیستم این شخص اینم صدای من نیس تو توهم نیس دید ...

عجب

کی اومده نشسته تو ماشین اون

با صدای اون دنبال مخ زدنه

حالا توجیه می‌کنه یکم منطقی تر😐

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 
چه ربطی به این داره  ببخشیدا طرف تنوع طلب مریضه تو دیگه براش کافی نیستی  نمیخوام ناراحتت ...

فداتشم ...من شاغلم عزیزم خداروشکر حقوقمم خوبه رسمی هم هستم از همیییین فردا صبحم میرم دادخواست طلاق و مهریه میدم میدونی این دید هرچی سرمن آورد من نرفتم موندم پرو شده بزار تو تنهایی عین سگگگ بدوعه دنبال هرزه ها ببینم کدوم هرزه میاد واسش لباس میشوره و غذا درس میکنه و شربت میده دستش ماساژش میده و قربون صدقش میره...راجع ب بچه هم حق داری یهویی شد دلم نیومد سقط کنم 😔

2728
خداروشکر شوهرتون دوستتون داره والا شوهر من فقط گف من نیستم این شخص اینم صدای من نیس تو توهم نیس دید ...

سرتو بگیر بالا قوی باش یکم 

تروخدا ب نظرت مردی که میره به دخترا مردم التماس میکنه بیا فلان 

ارزش داره تو ناراحت بشی؟ارزش داره بچت الان بهش استرس وارد میشه 

تو ناراحت باشی اونم ناراحته نزار بچه حس کنه قراره تو عم بزرگ بشه 

تو میتونی از پسش بر بیای 

اینقدربدم میاد از طرز نصیحت کردن امثال شما   دلداری بلد نیستین نمک رو زخمم نباشین  ...

هوووووف ای بابا ی کامنت گذاشتم بابتش از استارتر عذرخواهی کردم براچی شماها نخود میشید اخه بسه دیگهههه اه

سرتو بگیر بالا قوی باش یکم  تروخدا ب نظرت مردی که میره به دخترا مردم التماس میکنه بیا فلان&nbs ...

کل تاپیک یه طرف حرفای شما یه طرف عزیزم مممنوووونم خانومی ممنوووونم امیدوارم بتونم مادر خوبی واسشون باشم و کم نیارم 

2740
فداتشم ...من شاغلم عزیزم خداروشکر حقوقمم خوبه رسمی هم هستم از همیییین فردا صبحم میرم دادخواست طلاق و ...

خب خداروشکرررر که شاغلییییی وای خیلی خوشحال شدم 

ببین اول نادیدش بگیر خیلی سرد باش بعد اگه بازم همین بود فکر طلاق بکن 

بچه ها گناه دارن 

خب خداروشکرررر که شاغلییییی وای خیلی خوشحال شدم  ببین اول نادیدش بگیر خیلی سرد باش بعد اگه باز ...

اخلاقای بد زیاد داره خسیسه 

بیتربیته ب مادر و خواهرام و خودم فحشای زشت میده

از نظر رابطه همش حسرت بدلم

حتی یه شبم نمیاد زیریه پتو باشیم

خانوادش ک نگم اصلا 

رنگ پوستمو مسخره میکنه مدام میزنه تو سرم ک باید یه زن سفید کیون گنده میگرفتم 

غرغراش ک نگم برات از هممممه چی بحالت وسواسی ایراد میگیره لعنتی روانیم کرده دیگه 

کل تاپیک یه طرف حرفای شما یه طرف عزیزم مممنوووونم خانومی ممنوووونم امیدوارم بتونم مادر خوبی واسشون ب ...

میتونی صد درصد 😉♥️

امیدوارم روز به روز قوی تر بشی 

و نی نیت سالم و صحیح بیاد تو بغلت 🤩

میتونی صد درصد 😉♥️ امیدوارم روز به روز قوی تر بشی  و نی نیت سالم و صحیح بیاد تو بغلت 🤩

فداتشم....خیلی خیلییی حس مزخرفی هس میدونم ک از فردا روزای سختی پیش رومه خصوصا بخاطر وابستگی دخترم لطفا دعا کنین خدا به همه ما آرامش بده

اخلاقای بد زیاد داره خسیسه  بیتربیته ب مادر و خواهرام و خودم فحشای زشت میده از نظر رابطه همش ...

فقط فقط نادیدش بگیر به حرفاشم گوش نده مامانش ایناهم که اصن هیچکارن 

تا موقعه طلاقت 

بنظرم تو هی جلوش کوتاه اومدی ملاحضه کردی انقدر گستاخ شده 

2706