2737
2739
عنوان

سلام یه سوال شرعی

184 بازدید | 21 پست

یه سوال داشتم

من گوسفندی برای دخترم نذر کردم. حالا میتونم پول گوسفند رو بدم به یه نیازمند که میخواد بچشو عمل کنه؟ 

مشکلی نداره؟ 

نذرمو عوض کنم؟ لطفا اگر کسی میدونه راهنماییم کنه 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی نذر کردی

باید همون رو ادا کنی

کاربر قدیمی ام،                                                  خدا لعنت کنه کسایی رو ک باعث شدند نی نی یار منو تعلیق کنه                                               آه  ای دریغ و حسرت  😔😭
2728

خیر

من پرسیدم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
والا من ی بار پرسیدم گفتن درست نیست.. بازم نمیدونم

ممنونم از کجا پرسیدین؟ 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2738
زنگ بزن دفتر مرجع تقلید بانوی بی نشان رو تگ کن.(من بلد نیستم)ایشون واردن اینجا

پرسیدم ازشون هنوز ج ندادن 

05132020 پاسخ به سوالات شرعی حرم امام رضا . زنگ بزنید بپرسید . من فکر نمی کنم بشه تغییر داد چون نذر ...

ممنونم 

من یبار همین مشکل را داشتم سوال که کردم گفتن اگر آیه نذر نخونده باشی و دقیقا همون مقدار پول باشه آره میشه

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
2706