2733
2739
عنوان

پسر سمج

566 بازدید | 17 پست

یکی هست چند ساله حدود ۴ ۵ ساله همش دنبالمه هرجا باشم اونم هست ت خیابون و... ، ت تل و وات اینستا و... همه جا همیشه پ میده بلاکش میکنم باز با ی شماره دیگ میاد روزی یک شماره

من اصلا بهش اهمیت نمیدم چون از ابرو و اینا می ترسم 

دوسال پیشم اومد جلو دبیرستان مزاحمم میشد راهمو سد میکرد و میگفت تروخدا وایسا و ... منم ب مدیرمون گفتم و رفتم توی دفتر مدیر چون اونجا نمیومد منم خیلی ترسیده بودم بهم اب قند و این چیزا دادن و زنگ زدن پلیس وقتی رسید گفتن بیا بگو کدومه با پلیسا رفتیم جلو در بهشون نشونش دادم کلی دنبالش دوییدن تا گرفتنش بعد ت خیابون داد میزد و تهدیدم میکرد ک بلا میارم سرت و ... پلیسام تا خورد زدنش و بردنش منم چون ترسیده بودم با مدیرمون رفتم خونه

دیگ دیدنش و مزاحمتاش برام عادی شده بود 

فکر کنید ۴ ۵ سال هر موقعه بیرون میرید مزاحمتون شه البت جلو خانوادم کمتر جلو چشمم بود پشت سرم میومد انگار دوست داشت پشت سرم راه بره فقط و تعقیبم کنه 

دیروزم با زنداییم بازار رفتم ی پیرمرده بهم دست زد گرفت زدش تا بیهوش شد و من از ترس فرار کردم اونم داد میکشید گمشو و...

ی بارم از کلاس زبان ک میومدم دیدمش خیابون خلوت بود ترسیده بودم زیاد اومد سمتم دوییدم و.. ولی بهم رسیدو دستمو کشد گف من دوست دارم ت حتی نگاهمم نمیکنی و... 

خودشو میزد و گریه میکرد من گریم گرفته بود شدید هی میگفتم ولم کن و برو اونم گفت منو نمی خوای؟گفتم ن و...

گفت باشه بلند شدو رفت منم داشتم میرفتم ک با ماشین جلوم رو گرفت گفت ن من خود خواهمو نمیزارم بری باید باهم بیای و ب زور میخواست سوار ماشینم کنه جیغ زدم مردم از خونه هاشون اومدن و من فرار کردم...

تا امشب 

زنگ زد (جوابشو دادم ببینم چی میگ قصد داشتم ب خانوادم بگم)

گف خوبی گفتم خوبم و هیچ حرف نمیزد داشتم شروع میکردم ک ولم کنو و باهام کار نداشته باش ک گفت خفه شو بزار من حرف بزنم (فک کنم مست بود)

گفت دیگ صبرم تموم شده و نمی تونم (خوشحال شدم ک میخواد ولم کنه)

ولی گفت میخوام ببام بدزدمت جوری ک خودتم نفهمی ی میبرمت اونور با خودم زندگی میکنی ی میفروشمت 

بچها خیلی ترسیدم نمیدونم چکار کنم

سنمم کمه نمیخوام وارد رابطه ای بشم و از ابرو خوانوادمم میترسم و...

بگید چکار کنم ب خانوادم بگم ی چی؟

من فقط برام سواله چجوری هرجا هستید اونم هست؟ الانم تو این تاپیکه؟

"مرد هستم"                                                                                                                                                    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من فقط برام سواله چجوری هرجا هستید اونم هست؟ الانم تو این تاپیکه؟

تو این ۳ ۴سال کجا تشریف داشتین که هم ۱۰۰تا پست داری هم امشب فعالی؟😅

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
2740
2706