2733
2734
عنوان

خوابایی که الان دیدم ، خواب عاشقانه پسرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 1940 بازدید | 231 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم. کاش همینطور باشه هیچ جوره نمیتونم فراموشش کنم. همه چیو دارم تو خودم میریزم

چند سالتونه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731
بابا همه پسرا زبون ریختنو خوب بلدن که 😂 سعی کن مجذوبش کنی ببین چی دوست داره چه تیپی چه عطری منظور ...

از نظر تیپ فکر کنم بین همکارا بهترین نباشم. جزو بهترین هام..

زبون هم قبلا بارها باهم خندیدیم و قربون صدقش رفتم.

الان سلام کردن عادی قبلا رو هم نداریم حتی. همه چی شده نگاه

از نظر تیپ فکر کنم بین همکارا بهترین نباشم. جزو بهترین هام.. زبون هم قبلا بارها باهم خندیدیم و قربو ...

شاید یه مشکلی داره اگه قبل باهات خوب بوده و یدفه اینطور شده 

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن🖤🥀
2738
با حرف زدن قانعم کرد که میتونه خوشبختم کنه !حدود چند ماه طول کشید تا راضی بشم !

من همه درهای گفتگو رو بست به کل. به رئیسم که با حالت تهدیدآمیز جواب داده بود و عصبانی شده بود.

خودمم بلاک کرد کلا.

چی بگم..

به نظرم فراموشش نکنین بیاین از اول شروع کنین ماهم کمکتون می کنیم 😊

نظرتون با اینکه دوباره شروع کنین و باهاشون صحبت کنین چیه ؟

به سراغ من اگر می آیید... نرم و آهسته بیایید... که مبادا ترکی بردارد...چینی نازک تنهایی من...https://harfeto.timefriend.net/16266025108720
۲۷.

برادر من.. بنظرم یه مدت باهاش سردی کن و اصلا نگاهشم نکن.. 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
به نظرم فراموشش نکنین بیاین از اول شروع کنین ماهم کمکتون می کنیم 😊 نظرتون با اینکه دوباره شروع کنی ...

مخالفم راستش.

مگه اون واضح بهم بفهمونه که جوابش مثبته. وگرنه طرفش نمیرم.

ولی نمیتونمم فراموشش کنم.

2706