2726

خواب دیدم خانم مورد علاقم اومده قسمت پذیرش. کسی نبود کارش رو انجام بده.

منم بلد نبودم ولی تلاشم رو کردم که انجام بدم. کلی سر این موضوع باهم خندیدیم و شوخی کردیم‌.

تو خواب کد ملی و شمارش رو حفظ بودم.

خواب ها درهم و برهم بود...

ولی شاخص ترین و زیباترینش همین قستمش بود.

امروز یه کاری تو بیمارستان داشتم ، یکی دوبار دیدمش اما نگاهمو دزدیدم و حتی نگاش هم نکردم.

قبلا ازش خواستگاری کردم و گفته براش زوده و بهش فکر نمیکنه و میخواد رو کارش تمرکز کنه و از این حرفا...

فکر میکنم وقتی یه دختر اینو میگه دیگه نمیشه گفت داره ناز میکنه. میشه گفت کلا جوابش منفیه و معنیش اینه جذبت نشده...

درسته؟

بله اکثرا

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چن سالشه مگه

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
اما نگاه کردن و زل زدنای بعدش منو آشفته میکنه..

خب پس ینی ناز میکنه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

به خدا دلم ریش می شه تاپیکاتونو می خونم 

چرا قدرت عشقو درک نمی کنن بعضیا😞😞

به سراغ من اگر می آیید... نرم و آهسته بیایید... که مبادا ترکی بردارد...چینی نازک تنهایی من...https://harfeto.timefriend.net/16266025108720
نمیاد. نمیتونم یا بلد نیستم شاید

بابا همه پسرا زبون ریختنو خوب بلدن که 😂

سعی کن مجذوبش کنی ببین چی دوست داره

چه تیپی چه عطری منظورمه

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن🖤🥀
اره بهش یکم فرصت بده خیلی اصرار نکن 

اوایل یکم اصرار بود غیر مستقیم.

اما الان نه

قبلا رئیسمو واسطه کردم برام‌ خواستگاریش کردم.

خودمم بهش گفته بودم.

چون چندبار اومد بخشم. نگام میکرد ... میخندید.

بعد جواب آخرش کلا سرسنگین شدم باهاش.

نه به نظر من ناز میکنه یکم بیشتر تلاش کن چه زود خسته شدی منم همینارو به شوهرم گفته بودم و الان شوهرم ...

رفتاراش شبیه ناز نیست آخه

خب همسر شما بعد جواب رد شما چیکار کرد؟

اوایل یکم اصرار بود غیر مستقیم. اما الان نه قبلا رئیسمو واسطه کردم برام‌ خواستگاریش کردم. خودمم ب ...

داره ناز میکنه شایدم خجالت میکشه

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن🖤🥀
2706