2737
2739

عکسشو بذار 

رنج نرمال رو خودش مشخص کرده 

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
دکتر بیشعورم ترسوندم ...گفت اگر بهش نرسی تیرویید کم کار میگیری ..برام پروپرانول نوشته فقط ..نمیدونم ...

این دارو که برا تپش قلبه چه ربطی به تیرویید داره .بعدشم همه چیت نرماله که .بهش گفتی استرس داری؟

این دارو که برا تپش قلبه چه ربطی به تیرویید داره .بعدشم همه چیت نرماله که .بهش گفتی استرس داری؟

والا منم اول گفتم ربطی نداره نخورم ...بعد دیدم تو نت نوشته برای کنترل و تنظیم کننده هرومون های تیرویید هم هست ..نه چیزی بهش نگفتم ..

میگم تی سه من ۹۲ صدمه کم نیست نسبت به رنجش ؟

والا منم اول گفتم ربطی نداره نخورم ...بعد دیدم تو نت نوشته برای کنترل و تنظیم کننده هرومون های تیروی ...

نه دیگه۰/۸ سرو میشه مالتو ۰/۹ تقریبا لب مرزی .ولی همه اینا با تغذیه بالا و پایین میشه

والا منم اول گفتم ربطی نداره نخورم ...بعد دیدم تو نت نوشته برای کنترل و تنظیم کننده هرومون های تیروی ...

ببین فقط استرس و حرص و جوش تیرویید و بهم میزنم من ی دوره خیلی حرص خوردم همون موقع کم کار شد 

2706