2737
2739
عنوان

تا حالا شده تو خواب آینده رو ببینید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نترسیدی؟ من تا یه مدت میترسیدم من حتی چهره نوزاد رو قشنگ دیدم که چال میکردش  

از اون به بعد خواب آتیش سوزی و گریه و زاری میبینم تاچند روز استرس دارم و همش صدقه میدم

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
ممنون عزیزم  مرگشو ندیدم خواب دیدم همه تو خونش دارن گریه میکنن و خونه آتیش گرفته چندروز بعد ه ...

😞ای وای...

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2738
نمیدونی حدودی چه دعایی بود؟از مفاتیح بود یه سوره قرآن؟

ذکر بود  ولی تعداد دفعات بود تا چقدر بخونم حتما بدون صبحت میخوابیدم ازیه کتاب قدیمی پسر دایی شوهرم که طلبه هست یادداشت کرده بودم

چندسال پیش خواب دیدم دختردارشدن،ودخترم توکوچه نشسته ودست دست میکنه ومیخنده،چندوقت بعدحامله شدم به یادخوابم افتادموگفتم حتما دختره اماپسردارشدم،دوسال بعددوباره بادارشدم اینباربچم دخترشد،شبیه همان دختریه که خواب دیده بودم.

2706