2737
2734

یه زندایی دارم که ۴۵ سالش بود و ۲ تا بچه و داماد داشت.و اصلا فکرشم نمیکردیم باردار بشه باز و قصد بچه دار شدن بکنه. یه شب خواب دیدم که زنداییم داره یه بچه مرده رو چال میکنه و گریه میکنه ..خیلی منقلب شدم به مادرم تعریف کردم...چند روز بعدش زنداییم زنگ زد فهمیدیم باردار بوده و بچش چند روز پیش خونریزی کرده سقط شده تو دستشویی افتاده !!!!! خیلی هم ناراحت بود.حالا شما بگید اگر تجربه منو دارید

اره ی بار..همون فرداش این اتفاق افتاد😐

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره

مرگ عمم 

همون صحنه های تو خوابو دیدم😳

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2731

اره چن وقت قبل همسرمو خواب دیدم شلوار زرشکی پوشیده بود وقتی ازدواج کردیم گفتم بهش گفت اتفاقا ای رنگ شلوار داشتم ،دقیق موقع رفتن به ماه عسل اون خوابم تعبیر شد 😁

منتظر روزای بهترم ✌

من خیر ولی مادرم و خواهرم چرا

خواهرم خواب دید دوستمون بارداره و دختر داره الانم دختر دوستمون ۳ سالشه😊

مامانم خواب دید من دوتا بچه دارم با فاصله سنی دوسه سال

خواهرم دقیقا همین خواب رو دید دوتا بچه دارم بافاصله سنی دو سه سال 

همش میگم بابا باید خواب میدید من چهارتا بچه دارم😄😁

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

اره خاب ازدواج ومرگ وبیماری چندنفرودیدم

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

چند وقت پیش خواب دیدم کسی فوت شده ولی جنازه ای در کار نیست (همه ناراحتن)

چند روز بعد برادرزادم طی یه حادثه فوت کرد احیاش کردن ولی دو هفته بعد دوباره فوت کرد بعد  فوتش مدتی دفن نشد 

لطفا پدر و مادرم  را یه فاتحه مهمان کنید  
2738

خواهرم رو تولباس عزا دیدم بعد هفت سال دقیقا همون لباس و همون مکان دیدمش.   شب نشون خواهرم انگشتر رو دیدم ...ی دعایی هست میخوندم خواب واقعی میدیدم ازترس سوزندمش توان آینده دیدن خیلی سخته

آره مرگ عمم  همون صحنه های تو خوابو دیدم😳

خدا رحمتشون کنه 

من فک کردم هرکسی تو خواب بمیره عمرش زیاده

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

من چند سال قبل سه بار پشت سرهم خواب سوالات امتحانی رو میدیدم شب اول جدی نگرفتم فرداش برگه سوالارو دیدم همونا بود شبهای بعد تا خواب دیدم نصف شب پا میشدم اون صفحات رو علامت میزدم صبح یادم نره یه بارم خواب دیدم یه دختر شیر میدم بچم دختر بدنیا اومد فقط همینا واقعی بود چن وقت پیشم خواب دیدم بچه دخترخالم پسره که سونو گفته پسره هنوز دنیا نیامده

دو تا دختر داشت. مبخواست یه پسرم بیاره. دم پیری باردار شده بودن

۴۵ ک دم پیری نیس!!

مادرشوهرم من برادرشوهر کوچیکم رو تو سن ۴۳ سالگی اورده ماشاءالله الانم یه مردی شده ۱۲ سالشه

خدا رحمتشون کنه  من فک کردم هرکسی تو خواب بمیره عمرش زیاده

ممنون عزیزم 

مرگشو ندیدم خواب دیدم همه تو خونش دارن گریه میکنن و خونه آتیش گرفته

چندروز بعد همون صحنه های گریه تو خونش رو دیدم

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2706