2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما اینجوری خرید میکنیم: 

برای دختر :

طلا شامل حلقه،پشت‌حلقه،سرویس

ساعت

ست کامل لوازم آرایشی و بهداشتی

ست چمدان

لباس،کیف،کفش

برای پسر:

ساعت،حلقه،گردنبند و دستبند به دلخواه پسر

ست لوازم پیرایش و بهداشتی

ماشین اصلاح و موزر

ست چمدان

لباس،کیف،کفش

فکر میکنم رسم هرجا متفاوت باشه.

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
ما هیچی نخریدیم گفتیم بعدا هرچی نیاز داشتیم می‌خریم. فقط حوله و سشوار و اتو مو خریدیم

منم هیچی نخریدم برای عقد ک شوهرم لباس سر عقد خرید (مانتو شلوار کیف کفش)برای عروسی هم هیچکدوم هیچی نخریدیم فقط ساعت خریدیم دونه ای ۱تومن با لباس عروس وکت شلوار اصصصصلا هم پشیمون نیستم از کارم 

2728
چرا ما ایرانی ها انقدر رسم و رسوم مسخره داریم.همش ما رو عقب انداخته

مسخره چرا عزیزم؟

بعضی چیزا احترام محسوب میشه

بعدش هم، عروس و داماد ی سری چیزا برای شروع زندگی لازم دارن

ی سری مقدمات

"بیا ره توشه برداریم...کجا؟ هر جا که اینجا نیست..!" {کاربر جدید نیستم، خودم خواستم کاربری قبلیم بترکه.} My life's moon light🌍🌙
مسخره چرا عزیزم؟ بعضی چیزا احترام محسوب میشه بعدش هم، عروس و داماد ی سری چیزا برای شروع زندگی لازم ...

من سشوار واتومو لوازم ارایش فلان ازخونه بابام باخودم بردم خونه شوهر ....لباس هم باخودم آوردم دیگه افتادم توزندگی بنده خدا خودش پول میده میخرم .این چیزا هست ک پسرا جرات زن گرفتن ندارن چون دخترا توقع دارن پسرا هم بودجشوندارن آخرش میشه قهردعوا خلاصش طلاق

2740
من سشوار واتومو لوازم ارایش فلان ازخونه بابام باخودم بردم خونه شوهر ....لباس هم باخودم آوردم دیگه اف ...

آخه اینا رو معمولا شیرینی حساب می کنن

حالا اگه طرف توان مالی نداره یکم سبک تر

من تا حالا ندیدم جوونی لنگ بمونه برای ازدواج

معمولا حتی وقتی وضع مالی شون خوب نبوده بازم جور شده همه چی 

"بیا ره توشه برداریم...کجا؟ هر جا که اینجا نیست..!" {کاربر جدید نیستم، خودم خواستم کاربری قبلیم بترکه.} My life's moon light🌍🌙
آره ما ام نداریم، ولی خانواده شوهرم دارن، ۵۰نفر پاشدن اومدن یه شهر دیگه که ببینن، کلی هزینه اضافه قب ...

نباید اوکی می دادی من خانواده بابام اصرار داشتن ب جهازبینون..تازه میگفتن احترام بمانزاشته برای خرید جهیزیه ماروببره(کل جهازموخودم خریدم تنهایی )

خانواده پسر برای عروس وسیله می خرن و بالعکس وسایل که پسر باید بخره معمولا اینا هستن: لوازم آرایش کا ...

پسری ک اوضاعش خوبه باید اینارو بهش بگی یا خودش میدونه باید بخره

یه نصیحت خواهرانه بکنم بهت اولا اگه تو خواستی براش خرید کنی اندازه ای که اون خرید بخراضافی هیچی نخرح ...

اصلا من فکر کردم پسر فقط میخره نمیدونستم دخترم باید بخره.گلم الان مثلا لباس مجلسی و خواب و راحتی و ست لوازم ارایش و کیف و کفش خودش میدونه باید بخره یا من باید بگم بهش؟

نباید اوکی می دادی من خانواده بابام اصرار داشتن ب جهازبینون..تازه میگفتن احترام بمانزاشته برای خرید ...

آخه فامیل شوهرم بودن، دیگه گفتن میایم اصلا راضی نبودیم، منم نمیتونستم بگم نیاین، الان یدونشونو نمی‌بینم😏 

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
آخه اینا رو معمولا شیرینی حساب می کنن حالا اگه طرف توان مالی نداره یکم سبک تر من تا حالا ندیدم جوو ...

خوشبحالت ک ندیدی ولی زیادن کساییکه لنگ پول عروسی وجهازواین حرفان.....فقط میگیم ازدواج آسان همین ولی کوچکترین چیزی هم راضی نیسیم ازخودمون کم کنیم ..

اصلا من فکر کردم پسر فقط میخره نمیدونستم دخترم باید بخره.گلم الان مثلا لباس مجلسی و خواب و راحتی و س ...

باید بگی عزیزم بهش ولی احتمالا خودش وخانوادش میدونن 

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
2706