2737
2734
من شوهرم برام خریدنکرد منم نکردم چون همچی خودمون داشتیم دوستام منوپاره کردن ک چرا نخریدی براش توجیه ...

معمولا چون خريد پسر يه مقدار گرونتر در مياد 

دختر يكم بيشتر خريد ميكنه كه باهم سر ب سر بشن 

ولي بله بازم ٢ طرفه هستش اين خريدا

اما فرهنگ ها هم متفاوته 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من چند وقت پیش خرید عروسیم‌و انجام دادم برای عقد هیچی خرید نداشتم ولی ماسه عروسیم همه چیز برداشتم لوازم آرایش کامل بند انداز برداشتم و دستگاه ۳ کاره مو

لباس مجلسی /مانتو شلوار کیف و کفش ۲ تا روسری و شال چادر رنگی چادر مشکی لباس زیر لباس خواب جوراب و کفش مجلسی و اسپرت چمدان  رو شریکی خریدیم ۱ دونه برداستیم ولی خوب یرداشتیم /تن پوش دمپایی رو فرشی سر خرید هم یه و آن یکاد خریدیم که بعد بزنیم تو خونمون 

برای داماد هم کت شلوار  و کراوات /لباس زیر /لباس خونگی تن پوش / دمپایی /۲جفت کفش اسپرت و مجلسی ریش تراش و سشوار 

لوازم آرایشی هم کف ریش و اسپری بدن و ادکلن مام صابونی ناخن گیر و قیچی کوچک شامپو بدن /شامپوی سر تافت مو ۲ تا برس مو و برس پیچ خمیر دندون و مسواک ست کیف و کمربند  این چیزارو خریدیم 

ماهم عروسیمون ۲۷ خرداد بود پسر عموم جوان مرگ شد عروسیمون عقب افتاد تا بعد از چهلم بی حرف پیش عروسی بگیریم انشاالله به یاری خدا و صاحب الزمان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘