2726

فقط پسر نمیخره 

دختر برای پسر 

پسربرای دختر میخره

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه من دیدم دخترا میرن خانواده پسره و پسره میخرن فقط

توشهر ما اینطور نیست

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2728

خریدعقدوعروسی نصف نصفه 

وسایل دامادروپدرعروس میخره ووسایل عروس روپدرداماد 

آینه وشمعدان وقرآن 

لوازم آرایش 

مانتو شلوارشال 

لوازم آرایش 

حلقه 

چادر بیرونی وسفید 

کفش بیرونی ومجلسی 

کیف عروس وبیرونی 

لباس مجلسی 

سرویس طلا 

کت وشلوار 

وسایل اصلاح داماد

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

خانواده پسر برای عروس وسیله می خرن و بالعکس

وسایل که پسر باید بخره معمولا اینا هستن: لوازم آرایش کامل، کیف لوازم ارایش،لباس خواب، لباس راحتی، لباس مجلسی، کفش مجلسی، صندل، دمپایی روفرشی، سشوار و اتوی مو، سرویس طلا، ساعت، آینه و شمعدون برای عقد، مانتو مجلسی، مانتو بیرونی،  شلوار بیرونی، ست حوله، مسواک ، ست حمام(لیف و مام و...)، حلقه، جانماز، قرآن، ادکلن

دیگه یادم نیست

"بیا ره توشه برداریم...کجا؟ هر جا که اینجا نیست..!" {کاربر جدید نیستم، خودم خواستم کاربری قبلیم بترکه.} My life's moon light🌍🌙

یه نصیحت خواهرانه بکنم بهت اولا اگه تو خواستی براش خرید کنی اندازه ای که اون خرید بخراضافی هیچی نخرحتی یه هزارتومنی بعدم اصلا مراعات نکن هرچیزی که باب سلیقت بود بخر نکنی اینکارارو تهش میشی من آخرم هزارتا حرف بارت میکنن 

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 

ما هیچی نخریدیم گفتیم بعدا هرچی نیاز داشتیم می‌خریم. فقط حوله و سشوار و اتو مو خریدیم

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
خریدعقدفقط پسرمیخره لباس برای عقد و وجشن همین البته بعضیا برای عقد ساعت و سرویس نمیخرم بعضیا برای عر ...

گلم این دخترایی ک مس میرن کلی ست لوازم ارایش و اینجور چیزا میگیرن چیه پس پسره براشون میخره

خرید عروسی از طرف عروس برای داماد مثل کت و شلوار پیراهن ست کمربند ،کفش،لوازم بهداشتی مثل ژل صورت و‌ریش تراش وسشوار و ادکلن و...داماد برای عروس یه لباس شب و کفش کیف لوازم ارایش و بابلیس یا هر وسیله ای مث بندانداز اتو مو یا هر چیز که عروس بخاد برمیداره. 

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱

برای ما الان هرکی هرچی بخواد میخره ولی قبلا این طور بود

که دم عروسی برای داماد کت و شلوار، کراوات، پیراهن، دکمه سردست و کفش میخریدن. 

یه ساعت هم سرعقد کادو میدادن.

اگه دوست داشتن ریش تراش و ست بهداشتی هم میخریدن ولی مارک خوب که الان خیلی گرون شده. من دیدم نامزدم یه ریش تراش ۷ تومنی داره دیگه به روی خودم نیاوردم چون بخوام بخرم باید یه مدل بالاتر بگیرم که ۱۰ تومنه و واقعا دوست ندارم انقدر هزینه کنم 

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2706