2737
2734
عنوان

بیبی چک+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 63 پست
همون دیگه بیشتر از یکساله منتظرم دیگه صبر کردن خیلی سخت شده برام

عزیزم برات حمد میخونم ان شاءالله آرزوت با صلاحت یکی باشه و خدا برآورده کنه برات

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برات حمد میخونم ان شاءالله آرزوت با صلاحت یکی باشه و خدا برآورده کنه برات

مرسی میشه بیای تاپیک بعدیمم نظرتو بگی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
2728
سلام من ۵ روز به موعدم بی بی مثبت نشون داد واضح

مرسی میشه بیای تاپیک بعدیمم نظرتو بگی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
انشالله برای شما هم بالاخره مثبت میشه عزیزم توکلت به خدا

مرسی میشه بیای تاپیک بعدیمم نظرتو بگی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه ۵ روز تا موعد بدنت خودش میدونه که بارداره یا نه که به شمام بگه 🤦‍♀️ حداقل ۱۰ روز بعد از آخرین ...

مال من مثبت شد طاقت نیاوردم فردا پوعدمه رفتم ازمایش الانم منتظرم جوابش بیاد

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738
دیگه ندارم بیبی از طرفیم چون ۵ روز مونده میگم بازم صبر کنم چی بگم نمیشه دیگه نمیشه

ب نظرم متبت هست

تف تف تف🤮                                                                                                                                                                                                                                                                              « « « اسم کاربریم هرر چی زدم تایید نشد ولی این گنا تاییدشد 🤐 (در ضمن کاربری قبلیم ترکوندین 😭)                                                                                                                                    خدایا حالا که بهم نی نی دادی سالم برسون به دستم😭 میدونم بنده خوبی نبودم همسر خوبی نبودم فرزند خوبی نبودم ولی بهت قول میدم مادر خوبی باشم😭                              

یک یا دو روز تا موعد میشه خیلیا بی بی چک جواب داده اما خدایی پنج روز فقط به خودت ظلم می‌کنی می‌دونم انتظار سخته اما باشی ام نشون نمی ده 

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 
یک یا دو روز تا موعد میشه خیلیا بی بی چک جواب داده اما خدایی پنج روز فقط به خودت ظلم می‌کنی می‌دونم ...

میشه بیای تاپیک بعدیم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40