2737
2734
عنوان

بیبی چک+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 63 پست
بهترین زمان بیبی چک ۵روز بعد از موعد هست که سطح هورمون بالا باشه عزیزم 

میدونم خوشگلم

ولی دیگه صبر کردن واسم سخت شده بعد یه سال و اندی انتظار

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
آخه ۵ روز تا موعد بدنت خودش میدونه که بارداره یا نه که به شمام بگه 🤦‍♀️ حداقل ۱۰ روز بعد از آخرین ...

من شش روز ب موعدم فهمیدم باردارم 😶

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بذار موعدت برسه چه کاریه آخه خودتو اذیت میکنی

فک کنم از اسمت توهم منتظر بودی یه زمانی،درک کن سخته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

اگر باردارهم باشی به این زودی مشخص نمیشه چون ممکنه هنوز لانه گزینی انجام نشده باشه صبر کن روز موعد پریودت بی بی چک بزن

منم از بس بی بی چک منفی دیدم حالم از همشون به هم میخوره و مدتیه دیگه نمیخرم

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2731
میدونم خوشگلم ولی دیگه صبر کردن واسم سخت شده بعد یه سال و اندی انتظار

فداشتم بچه به مادر صبور بیشتر نیاز داره تا مادر هیجان زده🤗

توکل به خدا ان شاءالله به زودی تاپیک بزنی که مادر شدی 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
آخه ۵ روز تا موعد بدنت خودش میدونه که بارداره یا نه که به شمام بگه 🤦‍♀️ حداقل ۱۰ روز بعد از آخرین ...

ده روز از آخرین اقدامم گذشته

دوره هام طولانیه۳۰ روزس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم خوشگلم ولی دیگه صبر کردن واسم سخت شده بعد یه سال و اندی انتظار

ابنجا هستن آدمهایی که ۲۰ ساله منتظرن 

من خودم سه سال و خورده ای 

یکم صبور باش اینجوری فقط خودتو اذیت میکنی 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2738
ان شاالله به زودی زود مامان میشی استرس نداشته باش عشقم.

مرسی❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر باردارهم باشی به این زودی مشخص نمیشه چون ممکنه هنوز لانه گزینی انجام نشده باشه صبر کن روز موعد پ ...

منم تصمیم گرفته بودم نخرم ولی نشد نتونستم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کنم از اسمت توهم منتظر بودی یه زمانی،درک کن سخته

سخت هست ولی وقتی خودم میدونم ممکنه نا امید بشم کاری نمیکنم که حسم بد بشه حالا خود دانی انشالله که اینبار مثبته شماهم از انتظار دربیاین

من شش روز ب موعدم فهمیدم باردارم 😶

حالا شما یه مورد استثنا بودی قرار نیست همه مثل هم باشن که 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
فداشتم بچه به مادر صبور بیشتر نیاز داره تا مادر هیجان زده🤗 توکل به خدا ان شاءالله به زودی تاپیک بز ...

ممنون❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سخت هست ولی وقتی خودم میدونم ممکنه نا امید بشم کاری نمیکنم که حسم بد بشه حالا خود دانی انشالله که ای ...

ممنون انشالله شمام بچتونو سالم بغل بگیرین❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ابنجا هستن آدمهایی که ۲۰ ساله منتظرن  من خودم سه سال و خورده ای  یکم صبور باش اینجوری فق ...

درسته❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40