2752
2734
عنوان

بچه هاتون بابایی ان یا مامانی؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانی...دخترن

خدا نگهشون داره برات😍😍

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
2731

هر دویین تقربا ولی خب چون باباشون بیشتر بیرونه و کمتر میبیننش وقتی میاد خیلی میپرن بغلشو ذوق میکنن

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
مامانیه شدید

😍😍

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍

هر چهار تاشون بابایی.......اگه ولشون کنم با باباشون میرن سرکار😐😐😐😐😐

هم دخترم....هم پسرام.برا مهمونی جایی میرم از خدا خواسته پسرا رو میسپرم به باباشون خودم و دخترم راحتیم.البته غیر از پسر کوچیکم که هنوز نه ماهه است.

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
پسرم ۶ سالشه، به شدت بابایی، یه وقتایی به من میگه کاش تو میرفتی سرکار بابا، بابا خونه بود، البته شای ...

😍😍خدا نگهش داره

😂😂😂پس چه حرصی میخوری از دستش

😂😂

والا یه سری باید میرفتم جایی از صبح پیشش بود تا شب . بابام آوردش خونه از بغل بابام بیرون نمیومد میگفت نه بابا بریم گفتم توله بیا بغلم ببینم از صبح ندیدمت گفت نه بابا خونه  بریم . خیلی نامرده کلا   تو خیابون از دور بابامو میبینه میدوئه پیشش . منو شوهرمو اگه ببینه فقط برامون یه لبخند موذیانه میزنه و فرار میکنه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
پسرم بابایی شدید

خدا نگهش داره😍😍

پسرم شدیددد باباییی الان باز یکم بهتر شده یعنی منو باباش کنار هم میخوابیم سریع میاد وسطمون قبلا ک اصلا نمیزاشت من کنارباباش بشینم😒😒

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
داداش کوچیکم بدشت مامانی عشقم نفسم از دهنش نمیافته  هر شب قربون صدقش میره یه یه ربعی پیشش دراز ...

😍😍😍😍خدا حفظش کنه

پسرم مامانیه خیلی

خدا حفظش کنه😍😍