2733
2739

از ۱۸ حسش کردم جفتم خلفیه

از دیروز صبح خیییلی کم حس میکنم یا تا چندین و‌چند ساعت اصلا تکونی نداره😖

شیرینی و‌به پهلو هم داشتم اما ...

شما هم شده بعضی روزا خوب باشه

بعضی روزا هیچی حس نکنی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره کاملا طبیعیه یه روز فعاله یه روز اروم 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
2728

آره عزیزم واسه منم پیش اومد یه روز کامل اصلا تکون نخورد جون به لبم کرد 

ولی خب خداروشکر بعدش باز تکون خورد

الانم دیکه ساعت خداب و بیداریشو میدونم تقریبا میدونم کیا تکون میخوره وقتی تکون نمیخورع نگران نمیشم

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
صبحانه و بستنی خوردم پهلو هم شدم اما خییییلی کم تکون داره گاهی روزا شدیده

ببین حتی یه سکسه و یه تکون خیلییییی ریز هم حرکت حساب میشه

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2740
شما آخر بارداریتونه بسلامتی پس شده؟ مثلا از دیروز صبح هیچی روز قبلش نمیزاشت بخوابم

ی سونو بده خیال خودتو راحت کن من هربار ک نگران میشدم سونو میدادم

لطفا دعا کنین قلب نی نیم سالم باشه
آره عزیزم واسه منم پیشاومد یه کامل اصلا تکون نخورد جون به لبم کرد  ولی خب خداروشکر بعدش باز تک ...

وای آروم شدم ممنون فدات

الهی😍😍😍

از کی تقریبا تنظیم میشه خوابش

منم شنیده بودم

من داخل ۲۵ هفته هستم

وای آروم شدم ممنون فدات الهی😍😍😍 از کی تقریبا تنظیم میشه خوابش منم شنیده بودم من داخل ۲۵ هفته ...

😚😚😚

خوابش تنظیمه دیگه نی نی شما 

فقط باید دقت کنی خودت متوجه میشی چند روز پشت سر هم‌ببین چه ساعتایی تکون میخوره چه ساعتایی ارومه تقریبا دستت میاد 

2706