2733
2739
عنوان

من خیلی بی جنبه تشریف دارم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 50 پست
ببین من با خیلیا بودم که مث تو بودن ولی بعد چن وقت درستشون کردم😂 خواسی شمارمو میزارم تضمینی بدون د ...

🤣🤣 اکی

خدایا آدمایی از جنس خودت رو سر راهم قرار بده طوری که با دیدن اونا یاد تو بیفتم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم مخ1وصا ما خانوما فرق بین شوخی و حرفی که برای آزار باشه و بهتر درک میکنیم اگر احساس کردین کسی بخ قصد شوخی و خنده میگه و از حدش نگذشته خب ازین به بعد شما هم باهاش بخند...راجب انتقاد هم که اگر منطقی بود که خب راجبش فکر کن خیلی وقتی خیر خواه های ادم از روی دلسوزی انتقاد میکنن انتقاد های مسخره هم بی اهمیت باش وگرنه بدون خودت اذیت میشی

ابان ١٤٠١.اين كاربري دونفره شده.  
در این حد که اره😅 ولی دوس دارم انتقاد پذیر باشم و در عین حال از طرفی که انتقاد می کنه کینه به دل ن ...

کتاب نیمه تاریک وجودو حتما بخون

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
عزیزم مخ1وصا ما خانوما فرق بین شوخی و حرفی که برای آزار باشه و بهتر درک میکنیم اگر احساس کردین کسی ب ...

آهان ممنون از پیشنهادتون🌹

خدایا آدمایی از جنس خودت رو سر راهم قرار بده طوری که با دیدن اونا یاد تو بیفتم❤️
2738

من شخصا اصلا قبول ندارم یکی یه شوخیه مسخره میکنه یا حرف بیجا میزنه که باعث ناراحتیت میشه مثل بعضیا که انگار حالیشون نیست به شخصیتشون توهین شده هرهر بخندی و دوستانه رفتار کنی اونام فکر کنن خیلی بانمکن و بازم از این کارا میتونن بکنن

هرچی ناراحتت میکنه رو باید ابراز کنی

نیازی نیست با همه دوستانه و صمیمی و کوول رفتار کنی به خدا هیچ جای دنیا ننوشته هرکس اذیتت کردو تشویق کن بیشتر اذیتت کنه..باهرکس باید عین خودش رفتارکنی پس لازم نیست ناراحت باشی که حساسی و بخوای خودتو تغییر بدی، هیچ آدمی بی دلیل حساسیت نشون نمیده توهم هیچ مشکلی نداری اونا میتونن حد خودشونو نگه دارن و درست رفتار کنن تا ناراحت نشی

شوخی وقتی شوخیه که دو طرف بخندن نه یکی بخنده یکی ناراحت بشه..این دیگه اسمش شوخی نیست آزارو اذیته! اتفاقا تو این موقعیتا باید ناراحتیت رو ابراز کنی تا اونایی که این کارای زشتو انجام میدن به قبح کاراشون پی ببرن و عزت نفس خودتم حفظ بشه فکر نکنن خوشت اومده بازم کاراشونو تکرار کنن

2706