2737
2734
عنوان

من خیلی بی جنبه تشریف دارم😐

551 بازدید | 50 پست

سریع از کوچکترین حرفی ناراحت میشم، انتقاد پذیر نیستم و بی ظرفیتم در مقابل شوخی های دیگران

البته خودم همیشه به دیگران احترام می ذارم شوخی بیجا نمی کنم کلا پاستوریزه ام 

راهکاری چیزی دارین ظرفیتم بره بالا؟ 

خدایا آدمایی از جنس خودت رو سر راهم قرار بده طوری که با دیدن اونا یاد تو بیفتم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب....

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
2728

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

اینکه خودت ایرادت رو میدونی اول قدم در جهت اصلاحه

سعی کن کم کم ترک کنی و به ازای هر یکبار که موفق میشی برای خودت جایزه بخر

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2738
اینکه خودت ایرادت رو میدونی اول قدم در جهت اصلاحه سعی کن کم کم ترک کنی و به ازای هر یکبار که موفق م ...

ممنون از پیشنهادتون

خدایا آدمایی از جنس خودت رو سر راهم قرار بده طوری که با دیدن اونا یاد تو بیفتم❤️
2706