2737
2734
عنوان

داستان عشق و عاشقیم لطفا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم عزیزم خیلی از ماها این تجربه رو داشتیم  ولی باور کن مردا اینطور که نشون میدن نیستن& ...

🥺شما درست میگی عزیزم

اما این بی احترامیش فقط فحش به مادرم بود

و اینکه اون با مادرم خیلی خوب بود خیلی نمدونم چرا اینجوری شد

2731
🥺شما درست میگی عزیزم اما این بی احترامیش فقط فحش به مادرم بود و اینکه اون با مادرم خیلی خوب بود خ ...

خب اگه انقد دودلی عزیزم بزار یه مدت دیگه باهم در ارتباط باشین البته سعی کن وابسته نشی تا احساسی تصمیم نگیری

بعد تصمیمتو بگیر

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2738
خط قرمز من خونوادمه، بخاد از حرف والدینم سرپیچی کنه تف میندازم روش، فحش بخاد بده زندگیشو به آتیش میک ...

اشتی نکردم هنوز ناراحتم از دستش بدجورم اما وقتی تو این ۱ سال

هم ولنتاین هم هر چی میشد پیام میداد ولی بلاک بود 

من چیکار کنم

اگه جای من بودی داغون می شدی خدانکنه جام باشی عزیزم

اخه خودمم ی ادم سمی تو زندگیم داشتم 

فقط دیر فهمیدم و خیلی سخت تونستم دکش کنم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

والا مایی که با سلام صلوات بردنمون این شد خدا به داد با فوشش برسه.

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
مرسی همچنین 🥺من بهش گفتم بره یه سال دگ بیاد  تا ببینم بعدها چی میشه به نظرت کاره خوبی کردم؟

آره تازه موقعیتا بهترم واست هست از الان به مادرت فوهش داده خدا میدونه بعد چیکارا میکنه

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم

[QUOTE=195424361]مرسی همچنین 🥺من بهش گفتم بره یه سال دگ بیاد  تا ببینم بعدها چی میشه به نظرت کاره خوبی کردم؟[/QUOTEالان تصمیم نگرفتی خوب کردی یه رابطه ی کمی باهم داشته باشین تا بهتر بشناسیش 

تو یه سری موقعیتا قرارش بده که ببینی بازم کاراشو تکرار میکنه یا نه

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش