2733
2739
خب خودش کیک ودسته گل خرید واسم

خب شما خانوم هستین فرق داره قضیه و موضوع همون گل به رسم ادب کافیه

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم شما دیگه هدیه متقابل نگیر تا قضیه همینجا ختم بشه و بره پی کارش 

هر چی هم بگی داداشمه که من باور میکنم

چون متاهله بازم مطمعن باش خانومش حساس میشه

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
عزیز من نکن اینکارو واسه همکار متاهل خودت دوست داری همکار خانم شوهرت برای شوهرت کیک و گل و اینا بگی ...

عزیزم قضاوت بیخود نکن 

من حلال نمیکنم شمارو

چون برام کیک گرفته منم خواستم جبران کنم

منظور دیگه ای ندارم

2740
نه تازه ایشون دنبال اینه جبران کنه براش شاید فرجی شد باهم ریختن رو هم😏

چقدر راحت تهمت میزنی

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

حلال نمیکنم شمارو بابت تهمتی که زدین

خانمشون قبلا با من همکار بودن ومنو خوب میشناسن

واقعا ک شاید فامیلن دوست خانوادگین خوبع ادم شعورشو ببره بالا لازم نیست حتما نظر بدین

چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت،دست در جیب کن و جدی نگیرش بیخیال🌸💃یه چی داره تحریک میکنه حلقمو میخام بالا بیارم قلبمو🤢بابایی دلم تنگ شده واست😔میشه واسه شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین♡

چرا واسه خودتون میبرینو میدوزین😐😐 چکارش داری رابطه خانوادگی دارن ادم از سوال کردن اینجا پشیمون میشه بنده خدا🥺

زگیتی دو کس را سپاس یکی حق شناس یکی حد شناس👌
تندنرو عزیزم  میگه رابطه خانوادگی داره باخانومشم دوسته

دیدم که میگم از داداش داداش شروع میشه بعدش رو خدا داند کلا این تاپیک جنگ اعصابه حالم از هرچی مرد اشغاله به هم میریزه

امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💖
2706