2733
2734
عنوان

کیا همسرشون قاضیه یا توی اقوام قاضی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 19882 بازدید | 232 پست
داوطلبان قضاوت باید یه سبک زندگی خاص داشته باشن قبل از استخدام به‌شدت از طرف گزینش رصد می‌شن و کوچک ...

خب حراست ازکجا میخواد بفهمه اینا عروسی رفتن یا رقصیذن، اگه مجلس خودمونی باشه، نمیشه که طرف مثلا عروسی اقوام نزذیکش نره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی شما مثلا عروسی خواهر یا برادرت باشه از اول تا اخر مجلس همینجوری میشینی نگاه میکنی؟ تو خیابون که ...

من داداشم شغلش در حد قاضیه ولی نمستونم بگم چیگارست

چرا من خودم میرقصم ولی داداشم شخصیتش اجازه نمسده برقصه... کلا خوشم نمساد مرد خودشو سبک کنه

2731
اکثرا خوب و شکاک و محافظه کار هستند.ولی پاک هستند .بی بند و باری اخلاقی نیست تو قاضی ها.باید صبر و ت ...

ممنون از نظرت، این محافظه کاری یا زیادی محتاط بودنشون بنظرتون تو زندگی اذیت نمیکنه؟

خب حراست ازکجا میخواد بفهمه اینا عروسی رفتن یا رقصیذن، اگه مجلس خودمونی باشه، نمیشه که طرف مثلا عروس ...

راپورت می‌دن هرچه‌قدرم خودمونی و خصوصی باشه

اتفاقا قضات دور و بر من هیچ‌وقت عروسی مختلط نمی‌رن. همیشه همسرشون تنهایی می‌یاد یا اصلا ایشون هم نمی‌یان.

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
2738
نمی‌دونم وقتی سابقه تحصیلی‌شونو ازشون پرسیدین، درآمدشون رو هم بپرسید. دانشگاه علوم قضایی مثل فرهنگ ...

اره میدونم درمورد سابقه میتونم بپرسم ولی حقوق روم نمیشه مگه اینکه خودش بگه

اره میدونم درمورد سابقه میتونم بپرسم ولی حقوق روم نمیشه مگه اینکه خودش بگه

خب چه جوری می‌خواید برای بُعد مالی زندگی مشترکتون برنامه‌ریزی کنید؟

مثلا من بگم ۹ تومن، بعد اگه رفتید وارد زندگی شدین دیدین ۶ تومنه چی کار می‌کنید؟!

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
راپورت می‌دن هرچه‌قدرم خودمونی و خصوصی باشه اتفاقا قضات دور و بر من هیچ‌وقت عروسی مختلط نمی‌رن. همی ...

دقیقا گزارش میدن.فقط اگر زنش شدی دروغ نگو بهش .خیلی نیز هستند.روی دروغ حساس .فوق العاده باهوش میشن.هوش اجتماعی بالا

اصلا لازم نیست توی فامیل قاضی باشه عزیزم همه قضات باید اینجوری زندگی کنن. مقید به استانداردهای سبک ...

عزیزم منم معلمم گزینش به ماهم همینا رو میگفت ولی اصلا اینطور نیستیم همه معلما تو عروسیا میرقصن 

من یکی عمرا به قاضی شوهر کنم .خودم وکیل هستم .قاضی ها آدم خوبی آن .ولی من تحمل زندگی خشک را ندارم&nb ...

میشه بیای تاپیک اخرم

راهنماییم کنی

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2706