2733
2734
عنوان

کیا همسرشون قاضیه یا توی اقوام قاضی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 19882 بازدید | 232 پست
آخه یخ چیزی میگن آدم شاخ در میاره... قاضی اگه مومن و خداشنلس نباشه ک تایید صلاحیت نمیشه اصلا تصورش ...

مومن بودن فقط به نرقصیدنه؟! به اینه که به عدالت و حق رای بده

این چه حرفیه میزنی مگه رقص چه ایرادی داره درضمن ما کورد هستیم یه رقص خیلی اصیل و سنگین داریم و ثبت ج ...

داوطلبان قضاوت باید یه سبک زندگی خاص داشته باشن

قبل از استخدام به‌شدت از طرف گزینش رصد می‌شن و کوچک‌ترین مسئله باعث می‌شه مردود شن

بعد از استخدام هم زیرنظر حراستن. اجازه ندارن توی مجالس مختلط برقصن!!! یا عکس بگیرن

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حکم و حقوق استخدامی‌های جدید قوه خیلی بالا نیست. در حد ۱۰  توی شهرستان‌ها از این هم بسیار کم‌ت ...

اگه از طریق دانشگاه علوم قضایی رفته باشن و حدود ۱٠سال سابقع داشته باشن چی؟ بازپرسه

2728
خب عزیزم شما که باهاشون در ارتباطی میشه یه توضیح بدی مگه زندگیشون چطوره؟

اکثرا خوب و شکاک و محافظه کار هستند.ولی پاک هستند .بی بند و باری اخلاقی نیست تو قاضی ها.باید صبر و تحمل آن بالا باشه 

دریک کلمه زندگی محدود محدود دارن اونم تو یجای محدودی مث ایران تااازه اگر شهرستان باش دیگه بدتر. عرو ...

شما اینا رو ازکجا میدونی توی فامیل قاضی دارین؟! مطمئن هستین یا فقط از بقیه شنیذین

اگه از طریق دانشگاه علوم قضایی رفته باشن و حدود ۱٠سال سابقع داشته باشن چی؟ بازپرسه

نمی‌دونم

وقتی سابقه تحصیلی‌شونو ازشون پرسیدین، درآمدشون رو هم بپرسید.

دانشگاه علوم قضایی مثل فرهنگیانه برای دانشجومعلم‌ها؛ توی دوران تحصیل یه مقرری به دانشجوها می‌ده.

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
2738
خب بمیره بهتره 😐😑😑 عزیزم قطعا قاضی نداشتین توی فامیل.... حالا ادم نرقصه میمیره؟؟ حالا مگه رقص چ ...

یعنی شما مثلا عروسی خواهر یا برادرت باشه از اول تا اخر مجلس همینجوری میشینی نگاه میکنی؟ تو خیابون که نمیخواد برقصه مجلس خودمونیه

شما اینا رو ازکجا میدونی توی فامیل قاضی دارین؟! مطمئن هستین یا فقط از بقیه شنیذین

اصلا لازم نیست توی فامیل قاضی باشه عزیزم

همه قضات باید اینجوری زندگی کنن. مقید به استانداردهای سبک اسلامی. رقص در انظار اسلامی نیست

میزان درامد رو که نمیشه گفت ولی بد نیست اونی که قاضی هست اینقدر واسه خودش ارزش قائل هست که عروسی مخ ...

ممنون از نظزت ولی مگه عروسی مختلط چه ایرادی داره اگه همه لباس پوشیده داشته باشن،  بخصوص اکه اقوام نزدیک باشن نمیشه که نرفت

مومن بودن فقط به نرقصیدنه؟! به اینه که به عدالت و حق رای بده

خب بهتره بری از خودشون بپرسی... بگو میای وسط یه دنس بریم باهم ببین چ اخمی میکنه بهت

آدمی ک شخصیت و اعتبار بالایس داری نمیاد خودشو سبک کنه...

😑😐😶

خودت تو فساما فاضی دیدی تصور گن قاضی داره وسط میرقصه خودت خندت نمیگیره😂

2706