2733
2739

مادرم پریکارد قلبش آب آورده یه بار عمل کرد به فاصله یه هفته دوباره عمل کرده دوباره آب آورد دوباره عمل کرد ویندو گذاشتن که ابش تخلیه بش دوباره اکو داده میگن آب آورده شما داشتین همچین موردی 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببخشید عزیزم علت آب آوردن قلب مامانتون چی بود؟بهتر شدن انشاالله؟من ۶ ماهه بااین مشکل مواجه شدم مال من هیلی زیاد نیست ولی خب ۶ ماه دارو خوردم بهتر نشدم علتش هم هنوز مشخص نیست

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
ببخشید عزیزم علت آب آوردن قلب مامانتون چی بود؟بهتر شدن انشاالله؟من ۶ ماهه بااین مشکل مواجه شدم مال م ...

علتش معلوم نشد ولی یه دکتر خارجی گفت این جور بیماری ها یه جور بیماری خودایمنی مثل لوپوس که سیستم ایمنی به خود بدن حمله میکنه یا بیش از حد حساس میش و الان ویندو قلب گذاشته و دارو کورتن و گلشیسین مصرف میکنه که این دوتا دارو مخصوصا گلشیسین بعد کلی عوض کردن قرص این دکتر فهمید که باید بخوره حتما رفتی دکتر این قرص بهش معرفی کن ببین چی میگه 

ضمنا ممنون از احوال پرسیت عزیزم خدارو شکر بهتر ولی خب این داروهایی که گفتم مصرف میکن هنوز 

ببخشید عزیزم علت آب آوردن قلب مامانتون چی بود؟بهتر شدن انشاالله؟من ۶ ماهه بااین مشکل مواجه شدم مال م ...

طب سنتی و این حرفا هم نرو هیچ فایده نداره اگه عمل کردی بگو حتما و بدون برو برگرد برات ویندو بزار وگرنه دوباره برمیگرده ویندو به اندازه نوک سوزن پوشش دور قلب ایجاد میکنن که آب خودش دفع بشه انشالله به عمل نکشه اصلا 

تب هم داری ؟؟؟یا راحت نمیتونی دراز بکشی یا فشار خون بالا؟؟؟؟

طب سنتی و این حرفا هم نرو هیچ فایده نداره اگه عمل کردی بگو حتما و بدون برو برگرد برات ویندو بزار وگر ...

ممنونم که جواب دادی عزیزم نه من تب ندارم فقط قلبم درد می گرفت نفس می کشیدم بدتر میشد احساس سنگینی می کنم تو قلبم اتفاقا ۶ ماه کلشیسین مصرف کردم اصلا برام تاثیری نداشت دور ریه هم این بار آب بود الآن دارم کورتون مصرف میکنم خیلی آزمایش دادم دکتر روماتولوژی گفت هیچ مشکلی نداری از لحاظ بیماری لوپوس و این چیزا هم بررسی کرد من ۲۵ سالمه بخدا یکساله اسیر شدم اصلا علتش هم معلوم نمیشه 

انشالله خدا پدر و مادرتون رو براتون حفظ کنه و همیشه تنشون سالم باشه بحق امام حسن مجتبی 🥰😍😘❤💖

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم که جواب دادی عزیزم نه من تب ندارم فقط قلبم درد می گرفت نفس می کشیدم بدتر میشد احساس سنگینی می ...

انشالله زنده باشید همچین شما و خانواده محترمتون 🥰🥰

تنها چیزی که بد تر میکنه استرس و فکر و خیال سعی کن آروم باشی و خدا رو شکر اگر مشکل خود ایمنی نباش خطرناک نیست ما هم خیلی اینور اونور گشتیم ولی انگار فقط داروش همین کورتون 

2738
انشالله زنده باشید همچین شما و خانواده محترمتون 🥰🥰 تنها چیزی که بد تر میکنه استرس و فکر و خیال سع ...

آره متاسفانه استرس عامل اصلیه همه ی بیماری هاست 

بازم ممنونم 🥰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم بله پریکاردیت مزمن دارم اگه سوالی داری در خدمتم

سلام عزیزم خوبی؟

شما بهتر شدی؟؟؟

من تو حاملگیم رفتم  اکوی قلب بهم گفت خیلی کم اب دور قلبت زیاد شده 

میشه چندتا سوال بپرسم؟

خیلی نگرانم

سلام عزیزم خوبی؟ شما بهتر شدی؟؟؟ من تو حاملگیم رفتم  اکوی قلب بهم گفت خیلی کم اب دور قلبت زیا ...

سلام عزیزم ببخشید که دیر جواب میدم اتفاقا برای منم تو بارداری عود کرده تو ۴ ماه بود که فهمیدم برا من مایع هم زیاد بود خیلی شوک بدی بود اول میخواستن مایع رو تخلیه کنن ولی بعد نظرشون عوض شد پردنیزولون با دوز ۳۰ شروع کردن هیدروکسی کلروکین هم روزی ۲ تا بهم دادن البته اونو بخاطر اینکه احتمال بیماری خودایمنی میدادن واسه حفظ جنین دادن  الحمدالله با دارو کنترل شد یکم  ولی هنوزم مایع دارم ولی هنوزم دارم کورتون میخورم الآن که وارد ۹ ماه شدم ولی با دوز ۲۰ 

بخاطر کورتون خیلی پرهیز غذایی دارم اصلا نمک نمیخورم و مواد قندی رو هم خیلی رعایت کردم ولی بازم دیابت گرفتم انسولین میزنم اگه سوالی دارید در خدمتم 

ضمن اینکه بازم آزمایش ها رو تکرار کردم الحمدالله همه منفی بودن ولی دکتر روماتولوژی میگن هرچند که آزمایش هامنفی باشه ولی احتمالا یه زمینه خودایمنی هست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم خوبید؟ جسارتا میتونم بپرسم مادرتون الحمدالله بهتر شدن؟

سلام عزیزم ،خوبی الحمدالله 

منو صدا کرده بودین بفرمایید در خدمتم 

شرح حال الآنم هم تو همین تاپیک به دوستمون دادم عزیزم پست بالایی متاسفانه تو بارداری بیماریم عود کرد ولی خداروشکر دیگه ماه آخرم ،شما چه خبر اقدام نکردی برای بارداری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706