2733
2734

تجربه داشتن

برام سوال شده بهترین زمان برای مشاوره قبل ازدواج در خواستگاری سنتی کی هست؟

کسی تجربه ای داره که از مشاوری شنیده باشه که زمان مناسب برای مشاوره قبل ازدواج  چند وقت بعد آشنایی هست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دو سه جلسه که باهاش حرف زدی اگه همه چیز زنظرت اوکی بود حتما بعدش برید مشاوره ازدواج منم همین کار و ...

ممنونم 

جلسات آشنایی هم همزمان با مشاوره باید ادامه پیدا کنه ؟

آخه یه روانشناسی می‌گفت تا وقتی که سه ماه از آشناییتون نگذشته نرید مشاوره (چون هنوز شناخت ندارید)ولی آخه به نظرم اون موقع دیگه احساسات ممکنه نذاره آدم درست تصمیم بگیره 

ممنون  حدودا چند جلسه ؟اوایلش باشه بهتره یا اینکه چند ماه گذشته باشه؟

ببین اسی اول ببین ظاهر و ویژگی ها فردیش را میپسندی، سه ، چهار جلسه با هم برید بیرون و صحبت کنید ، بعد برید مشاوره

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
ممنونم  جلسات آشنایی هم همزمان با مشاوره باید ادامه پیدا کنه ؟ آخه یه روانشناسی می‌گفت تا وقت ...

بله همزمان ادامه پیدا کنه اتفاقا مشاور راهنماییتون میکنن که چطور آشنایی ادامه بدین 

نظر خودت درست تره تا اون روانشناس

2740
بله همزمان ادامه پیدا کنه اتفاقا مشاور راهنماییتون میکنن که چطور آشنایی ادامه بدین  نظر خودت د ...

بله درسته

همین روند آشنایی هم به راهنمایی مشاور احتیاج داره

من گفتم شاید بهتر باشه خودم برای اینکه بدونم روند آشنایی رو چه طور پیش ببرم تنهایی برم پیش مشاور و اون مشاوره پیش از ازدواج دو نفره رو بذارم زمان بیشتری بگذره

ولی از یه طرف هر چی پیش بره ،چون احساسات غالب میشه دیگه مشاوره خاصیتش رو ممکنه از دست بده

بله درسته همین روند آشنایی هم به راهنمایی مشاور احتیاج داره من گفتم شاید بهتر باشه خودم برای اینکه ...

مشاور تست شخصیت شناسی هم ازتون میگیره که کلی کمکتون میکنه 

اسم دقیق تست یادم نیست ولی برای یک ساعت طول کشید و دقیقا تمام زوایای پنهان شخصیت ما رو کشید بیرون 

مثلا بعد چهار جلسه مشاور و تفسیر تستمون برگشت به شوهرم گفت این خانم روحیه مردونه تری داره نسبت به همه خانم ها 

انرژیش خیلی بیشتر از شماست 

خیلی مستقله .

سر اینا باید باهم کنار بیاین و به تفاهم برسید

یا مثلا حتی فهمید من نوجوانی افسردگی داشتم و اون موقع هم یک سری وسواس های خاصی داشتم همه رو فهمید

اینا خیلی کمکتون میکنه 

عزیزم شما اصفهان هستید ؟ مشاور خوب در این زمینه سراغ ندارید؟

اصفهانم مشاورمون خانم دکتر اخوان بود اما دیگه فکر کنم اصفهان نیستن

هفت سال پیش تو مرکز ازدواج مهر و ماه خیابون کاشانی بودن