2733
2734
سلام عزیزم ببخشید که دیر جواب میدم اتفاقا برای منم تو بارداری عود کرده تو ۴ ماه بود که فهمیدم برا من ...

ای خدای من ،اخه چرا عود کرده؟!!؟ جواب ازمایشاتون که منفی هستش.

شما قبل از اینکه دوباره عود کنه خوب شده بودین؟و داروهاتون قطع شده بود؟

خیلی خوشحال شدم نوشتین باردارین ،انگار همین پارسال بود باهم صحبت میکردیم

امیدوارم هرچه زودتر خوب بشی و بیماری نباشه وبچتونو صحیح و سالم بغل بگیرید

من هم از دکتر قلب تازه اومدم

برام ام ار ای نوشت ک اوضاعمو چک کنه

راستی شما قبل بیماریتون ام ار ای داده بودین؟زده بود خوب شدین؟

سلام عزیزم ببخشید که دیر جواب میدم اتفاقا برای منم تو بارداری عود کرده تو ۴ ماه بود که فهمیدم برا من ...

من اقدام نکردم فعلا تا ببینم چی میشه

خدا سلامتیو به هممون بده انشاالله🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خدای من ،اخه چرا عود کرده؟!!؟ جواب ازمایشاتون که منفی هستش. شما قبل از اینکه دوباره عود کنه خوب ...

آره عزیزم من خوب شده بودم فقط یه قرص کوچیک برای تقویت قلب میخوردم که دکتر می گفت تو بارداری هم مجازه ،ام آر آی قلب تو مرحله اولیه برا تشخیص بیماریم دادم قبل از بارداری هم دکتر قلب گفت بهتره دوباره ام آر آی بدی که دیگه من ندادم البته من قلبم کاملا سالمه فقط مشکلش همین آبی هست که دورش هست ،کلا میگن تو بارداری احتمال جمع شدن مایع دور قلب برای هر کسی هست ولی چون من زمینش رو داشتم خب این احتمال بیشتره ،البته همه اینطوری نمیشن انشاالله که برای شما اینطوری نباشه عزیزم  

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اقدام نکردم فعلا تا ببینم چی میشه خدا سلامتیو به هممون بده انشاالله🙏

من دکترم هم یکم سهل انگاری کرد تو دو ماهگی بهش گفتم لازمه بیام اکو گفت نه ،منم  تو چهار ماه واسه مشکل دیگه ای بیمارستان بستری بودم چون طول سرویکسم هم کم شده بود باید عمل سرکلاژ میشدم اونجا گفتم بیماری قلبی دارم گفتن یه اکو بده که تازه متوجه شدم بیماریم عود کرده خیلی روزهای سختی بود ،شما انشاالله که بارداری راحت و خوبی داشته باشین عزیزم ولی اصلا اشتباه من و  نکن از اول بارداری انشاالله تحت نظر یه دکتر زنان پریناتولوژیست باش من از چهار ماهگی تحت نظر پریتانولوژیست اومدم خیلی از دکتر زنان های معمولی بهترن کاملا با بیماریم و داروها آشنایی دارن 

انشاالله که شما سلامتی کامل رو بدست آورده باشین عزیزم و جواب تم آر آیت سالم باشه ،الآن داروی خاصی هم مصرف می کنید؟

برای من و نی نیم خیلی دعا کنید که این یک ماه رو هم بخیر بگذرونیم ۷ ماهه استراحت مطلقم خیلی سخته 🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
من دکترم هم یکم سهل انگاری کرد تو دو ماهگی بهش گفتم لازمه بیام اکو گفت نه ،منم  تو چهار ماه واس ...

ای جونم عزیزدلم،انشالله به حق مولامون امام علی(ع) خوب خوب بشید و نی نی نازتونو صحیح و سالم بغل بگیرید و بهترینا براتون اتفاق بیفته 

من دارم روزی یدونه کلشی شین و یه دونه ایندو متاسین و روزی نصف کورتون ۵ میخورم

اکو دادم دور قلبم خداروشکر با داروهای مصرفی اب نیورده

اما همچنان قلبم سنگینه و نفس عمیق میکشم قلبم درد میگیره و یخورده به شونه میزنه،نمیدونم علتش چیه؟و کی خوب میشه؟طبیعیه یا ن؟

حالا قرار شد ١٠ اردیبهشت ام ار ای بدم ببینم وضعیتم چطور

تروخدا شما بارداری برای منم خیلی دعا کن خوب بشم،دعای شما گیراست،منم همسن خودتونم

تروخدا یاد منم باش

به امید خدا انشاالله خوب بشیم و هیچ وقت دیگه بیماریتون بر نگرده و نی نیکوچولوتونم صحیح و سالم بدنیا بیاد عزیزم.

من دکترم هم یکم سهل انگاری کرد تو دو ماهگی بهش گفتم لازمه بیام اکو گفت نه ،منم  تو چهار ماه واس ...

شما بعد قطع داروتون وخوب شده بودین بازم احساس سنگینی و کمی درد روی قلبتون داشتین؟اخه من اکو دادم اب نیورده اما سنگینی و احساس میکنم و با نفس عمیق درد هم همینطور

البته تو اکو زده پریکارد ضخیم

نمیدونم با گذشت زمان از بین میره این درد و سنگینی و ضخامت یا ن

امیدوارم دارو و مرور زمان حلش کنه و خوب شیم

شما بعد قطع داروتون وخوب شده بودین بازم احساس سنگینی و کمی درد روی قلبتون داشتین؟اخه من اکو دادم اب ...

قربونت برم عزیزم ،انشاالله که بحق مولا بیماری از بدن هردومون به طور کلی ریشه کن بشه ،انشاالله خدا یه نی نی صحیح و سلامت و بارداری راحت هم قسمت شما بکنه 🥰

من راستش بعد درمان دیگه درد و سنگینی نداشتم تو بارداری هم که عود کرده بود یکم تنگی نفس و تپش قلب داشتم که فکر می کردم طبیعی باشه و بدنم ضعیف شده ولی خب علتش عود دوباره بود ولی خداروشکر بعد شروع قرص ها اونا هم از بین رفت البته یکبار  باوجود دارو بازم مایع زیاد شد که اون چند روز درد داشتم و خودم هم حدسش رو زدم که باعث شد دوباره دوز کورتونم بالا بره  

عزیزم حتما به یادتون خواهم بود و سر زایمان دعاتون میکنم انشاالله بحق نفس پاک این جنین خدا به همه علی الخصوص شما سلامتی بده و باقی عمرتون رو بدون دارو درمان سپری کنید چون خودم کشیدم و میدونم چقدر سخته انشاالله که دیگه سختی ها تموم شده و سلامتیتون رو بدست آوردید 

حتما نتیجه ام آر آی رو گرفتید به منم خبر بدین عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت برم عزیزم ،انشاالله که بحق مولا بیماری از بدن هردومون به طور کلی ریشه کن بشه ،انشاالله خدا یه ...

قربونت بشم مهربون جان،ممنونم از دعاهاتتت خییلییییییی خیلییییییی حالمو خوب کردی،به رحمنیت خدا و عظمت خدا برات بهترینارو میخوام سلامتی همرا با عمر طولانی با عزت 

خدا نینی قشنگتو برات حفظ کنه تنتون سلامت باشه

مرسی از دعای خیردارت

اگر سر زایمانت منو یادت باشه و برام دعا کنی یک عمر مدیونتم

انشاالله همیشه تنت سالم باشه

حتما خبرت میکنم

اجازه میدی درخواست دوستی بهت بدم و تو وهصوصی شمارمو برات بذارم؟البته اگر دوست داری

اگرم ک فدای سرت و در هر صورت خیرو خوشی با تن سالم برات از خدا میخوام 

2740
قربونت بشم مهربون جان،ممنونم از دعاهاتتت خییلییییییی خیلییییییی حالمو خوب کردی،به رحمنیت خدا و عظمت ...

ممنونم عزیزم از دعاهای خیرت 

انشاالله که صدبرابرش به خودت برگرده عزیزم

خداروشکر من امروز اکو شدم و مایع کم شده بود دکتر اجازه داد یه دونه از کورتون ها کم کنم 🥲

چرا که نه حتما عزیزم ،من احساس می کنم همزادمو پیدا کردم 😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم عزیزم از دعاهای خیرت  انشاالله که صدبرابرش به خودت برگرده عزیزم خداروشکر من امروز اکو ...

عزیزممم الهی شکررررر

انشاالله خوب خوب شی 

من بهتون پیام دادم

هم خصوصی هم پیامکی