2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مننننن

مشکلی ندارم باهاش، از اینکه پرو نیس خوشحالم، بدم میاد تو جمع بهم بچسبه، اونم بدش میاد

دیگه بپرس تا بگم

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
مننننن مشکلی ندارم باهاش، از اینکه پرو نیس خوشحالم، بدم میاد تو جمع بهم بچسبه، اونم بدش میاد دیگه ...

روابط اجتماعیش عالیه، فقط در مورد مسائل اینطوری خجالتی وگرنه خیلی اجتماعیه

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
مننننن مشکلی ندارم باهاش، از اینکه پرو نیس خوشحالم، بدم میاد تو جمع بهم بچسبه، اونم بدش میاد دیگه ...

منطورم محجوب بودن نبود.

کمرو یعنی خیلی جاها حرفی که میخواد بزنه کاری که میخواد بکنه رو بیخیال بشه. جوری که لطمه بخوره.

مثلا عجله داره باید بره ولی روش نمیشه به دوست پرحرفش بگه من باید برم بعدا صحبت میکنیم. 

2738

کمرو نیست فقط توی یه جمع جدید میریم با اینکه خیلی خوش برخورده ولی باید یخش اب شه از همون دقیقه ی اول بگو بخند نیست با اینکه خیلی شوخه و در کنارش خیلی خوش میگذره ولی توی جمعی ک اولین باره میبینه خیلی جدی و با احترام رفتار میکنه تا یخش اب شه یکم طول میکشه.

چطوری؟؟

از بس غر زدم و جنگیدم و مثلا گفت تو برو تو بگو گفتم به من ربطی نداره وظیفه خودته ،چندبار که رفت ترس و خجالتش ریخت ،الان ۲۲ساله ازدواج کردیم ،۷/۸سال اول بیچاره شدم

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤️
منطورم محجوب بودن نبود. کمرو یعنی خیلی جاها حرفی که میخواد بزنه کاری که میخواد بکنه رو بیخیال بشه. ...

میفهمم، قدرت نه گفتن نداره، شوهر منم نداره نمیتونه نه بگه، ولی باز بهتر شده

منطورم محجوب بودن نبود. کمرو یعنی خیلی جاها حرفی که میخواد بزنه کاری که میخواد بکنه رو بیخیال بشه. ...

دقیقا میفهمم چی میگی ،سر گواهینامه گرفتنش داستان داشتیم 

میفهمم، قدرت نه گفتن نداره، شوهر منم نداره نمیتونه نه بگه، ولی باز بهتر شده

آفرین یکی از جاهایی که خودشو نشون میده همینه...

خیلی کم نه میگه. واسه همین همیشه سرش شلوغه

میخوام زیرپوستی و عیرمستقیم کمکش کنم اینو درست کنه در خودش... امکانش هست.؟🤔

اره چرا نیست ،تشویقش کن ،بگو‌باعث افتخارم شدی فلان جا با فلان کار ،بهش انگیزه بده ،ما کسی نبود بهمون بگه چجوری با دعوا درستش کردیم ،ولی شما حتی میتونی زنگ بزنی به صدای مشاور راهنماییت میکنن

2706