2733
2734
عنوان

کولرتونو رو چند میذارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

16

30هزارع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
مال منم تو اتاقم رو به رو تخت نیس ولی اگه میبینی اینجوریه بیست و شیش بزار

27میذارم اکثرا بازم سرده

فنیسک م راه میگیره مخصوصا با این اوضام  

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...
من12هزاره تو اتاقمه 27شم سرده    

وااای مشکل منم هست رو28هم میزارم سرده سرد هست خاموش میکنم گرمه ای خدااا

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
2740

ار خب 

هوا گرمع لنتی 

من کلا رابطم با کولر خوب نی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
وااای مشکل منم هست رو28هم میزارم سرده سرد هست خاموش میکنم گرمه ای خدااا

دقیقااا منم

دیگ5دیقه روشن میکنم 10دیقه خاموش

گرم شد باز روشن میکنم

گرفتار شدیما  

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...

اتاقت کوچیکه

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
اتاقت کوچیکه

14متریه

قبلاها 22 میذاشتم کلا اوکی بود جدیدا سرد میکنه خیلی

بزار رو بیست و هشت بعد یه کاری کن ثابت نباشه بادش

مرسی عزیزم فک کنم اخرش باید پنکه بخرم  

2706