2733
2734
عنوان

کولرتونو رو چند میذارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهااا این فن ش لامصب نمیدونم چرا خودش درجش میره بالا اولش 27ه اوکیه بعد ی رب میره32بدتر گرم میشه ...

خب دم دستت باشه وقتی زیاد شد کم کن😂😂😂

نگا چه راهکارایی میدم حال کن😂

مثل چشمای خسته ی لبریز...
2728

عصر مغزم یخ زد از کولر گازی خیلی بده سرم یجوری شده عصن🥶

آبی تازه میخوایم وصل کنیم فک کنم بهتر باشه

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد👶         نینی یار ازت متنفرم تو ازین به بعد عمه منی (فحش به عمه آزاد)             من ریخته ام در رگ تو شیرهء جان  هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد   در پیکر من دوقلب دارد ضربان 💚نی نی خوشگلم مرسی ک سالم اومدی پیشِ مامان💚

مال ما ۳۰ هزار میزارم رو ۲۴ البته برای تمام خونه قشنگ جواب میده اتاق خوابا خوبه اما پذیرایی سرررد

درای رطوبت گیره کار خاصی نمی کنه

اتوماتم والا کار خاصی نمی کنه اکثرا هیچ بادی نمیاد😄😄 

آمین شود هر آنچه می پنداری...  
خب دم دستت باشه وقتی زیاد شد کم کن😂😂😂 نگا چه راهکارایی میدم حال کن😂

مرسی فداتشم با راهات ولی فن توماتیکه درجش بالا پایین نمیشه    

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...

25

شاید اگر سعدی مردم این زمانه را میدید،اینگونه می سرود. بنی آدم ابزار یکدیگرند ،گهی پیچ ومهره،گهی واشرند،   یکی دیگران راکند نردبان،  یکی میکشد بار نامردمان،   یکی اره تا نان مردم برد،   یکی تیغ تاخون مردم خورد،   یکی چون قلم خون دل میخورد،   یکی خنجر است وشکم می درد،   چوعضوی به درد آورد روزگار،   دگر عضوها درپی کسب و کار،  خلاصه پر از نفرت وکین و آز،  یکی همچو کرکس یکی چون گراز،   تو کز محنت دیگران بی غمی،  دراین عصر نامت نهند آدمی
2740