2737
2739
عنوان

بنظرتون زمین خونه جنوبی بهتره یا شمالی

| مشاهده متن کامل بحث + 1741 بازدید | 80 پست

خونه ما جنوبیه، صبح نور به اتاق و آشپزخونه میتابه و عصر به سالن و یه اتاق دیگه... این که از دو طرف نور میگیره رو دوست دارم🌸🌸🌸

ولی خب چون حیاط پشت خونه هست، زیاد بهش سر نمیزنم...

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از کجا بفهمیم خونه شمالی یا جنوبی؟

اگر در ورودی خونه به حیاط باز میشه، شمالیه... حیاط جلوی خونه ست

اگر در ورودی به پارکینگ یا راهرو باز میشه، جنوبی... حیاط پشت خونه ست

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
خونه ما جنوبیه، صبح نور به اتاق و آشپزخونه میتابه و عصر به سالن و یه اتاق دیگه... این که از دو طرف ن ...

خونه منم مثل شماست دقیقا صبح اشپزخونه سالن پرنوره ولی اتاقام شدیدا پرنورتر حیاط ولی جلو خونست و شمالی

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
جنوبی ها پشت خونه حیاطه دیگه  افتاب از جلوی خونه که اشپزخونست طلوع میکنه یعنی شمالیه درسته؟

ولا من هم جلو حیاط دارم هم پشت....خونه قبلیم شمالی بود باز اینجور...نور از تو هال و جلو میاد صبح ها برا جنوبی

از کجا بفهمیم خونه شمالی یا جنوبی؟

از نظر معماری در حیاط رو که باز می‌کنی میری تو به هرسمتی بودی ،میشه وضعیت خونه

روبه شمال بودی شمالی، روبه جنوب بودی جنوبی ، روبه شرق...

کاربر خانم هستم،آرش اسم پسرمه😍
2738

ببین

جنوبی تابستونا خنک، زمستونا سردتر ب شمالی

شمالی ها، جلوی خونه پر نور پشت کم نور

جنوبی ها از دو طرف نور هست اگه درست ساخته بشه

و کلا خونه های جنوبی شخصی تر چون حیاط از پشت دید نداره

و جلو ساختمونم ک پنجره است، شمالی از جلو حیاط، و ساحتمانهای روب رو ب حیاط دید دارن

و کلا جنوبی اگه خوب خوش نقشه باشه بهتره و بالکن از پشت بندازن راحت تری برای البسه و اینا

اگر در ورودی خونه به حیاط باز میشه، شمالیه... حیاط جلوی خونه ست اگر در ورودی به پارکینگ یا راهرو با ...

من اینو گفتم الان یه کاربر بهم خندید ..گفتم جلو خونمون حیاطه شمالیه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

جنوبی بهتره. 

ولی من از خونه پر نور بدم میاد... شاید خنده دار باشه ولی من هر چهار فصل سال  پرده هارو میزنم جلوی پنجره نمی‌ذارم حتی یه ذره نور مستقیم بهم بخوره 

فکر کنم ویتامین Dبدنم صفره 😂

کاربری دو نفره 
حالا بعضیا دوس دارن بنظرم برا مناطق گرمسیر شمالی بهتر...خونه خنک تر هست

نه فک میکنم برا مناطق گرمسیر جنوبی بهتر باشه اخه اتاق خوابها هم پنجره دارن ولی خب تو شمالی اتاق خوابها نه پنجره میخوره معمولا نه خنکه 

خدایا شکررررت 😙
اگر در ورودی خونه به حیاط باز میشه، شمالیه... حیاط جلوی خونه ست اگر در ورودی به پارکینگ یا راهرو با ...

ربطی نداره، خونه هست شرقیه و ورودیش به حیاط باز میشه، شمالی و جنوبی از نظر جهته نه حیاط و پارکینگ

کاربر خانم هستم،آرش اسم پسرمه😍
2706