2737
2734
عنوان

بنظرتون زمین خونه جنوبی بهتره یا شمالی

| مشاهده متن کامل بحث + 1789 بازدید | 80 پست
نه فک میکنم برا مناطق گرمسیر جنوبی بهتر باشه اخه اتاق خوابها هم پنجره دارن ولی خب تو شمالی اتاق خواب ...

پنجره که دست خودتته...من هم خونه شمالی بودم هم جنوبی...شمالی برا گرمسیر خوبه چون نور از جلو نمیزنه تو خونه و گرم نمیشه خونه

ببین جنوبی تابستونا خنک، زمستونا سردتر ب شمالی شمالی ها، جلوی خونه پر نور پشت کم نور جنوبی ها از ...

جلو خونه ما اول اشپزخونست بعد سالن ته اتاق ها .. صبح شدیدا پرنوره اشپزخونه سالن اتاق ها که نورش خیلی ببشتره 

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولا من هم جلو حیاط دارم هم پشت....خونه قبلیم شمالی بود باز اینجور...نور از تو هال و جلو میاد صبح ها ...

خونه شما جنوبیه 

خونه مامانم هم اول حیاط بعد ساختمان پشت هم حیاط دارن 

البته خونه بابام ساخت ۲۰سال پیشه 

2731
خونه شما جنوبیه  خونه مامانم هم اول حیاط بعد ساختمان پشت هم حیاط دارن  البته خونه بابام ...

الان خونه زمینی بسازی شمالی و جنوبیش فرقی نداره باید حیاط پشت تو طرح داشته باشه وگرنه مجوز نمیدن

ولا من جفتش سکونت داشتم اینجوریا که میگین نیس حالا تو نت سرچ کنین متوجه میشیم....ملاک تشخیص هم حیاط ...

پس چرا تو کوچه مثلا خونه ها جنوبی حیاط پشت یه سمتن خونه های حیاط جلو یعنی شمالی سمت دیگه همشون

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
جلو خونه ما اول اشپزخونست بعد سالن ته اتاق ها .. صبح شدیدا پرنوره اشپزخونه ستلن اتاق ها که نورش خیلی ...

بابا بستگی ب نقشه خونه داره ک اتاق ها رو تو شمالی جلو بندازن یا پشت

منم گفتم ک

شمالی جلو خوونه ک پنجره هاش ب کوچه میشه نور و پشت ک پانسیون یا همون نورگیر هست تاریکتر

و مشکل شمالی هم همین ک پانسیون طبقات ب هم وصل میکنه البته در واحدهای سه و چهار طبقه

پس چرا تو کوچه مثلا خونه ها جنوبی حیاط پشت یه سمتن خونه های حیاط جلو یعنی شمالی سمت دیگه همشون

ببین تو کوچه ها معمولا خونه های جنوبی پیاده رو و جدول میفته جلو خونه هاشون...اونایی که جلو خونشون آسفالت میفته میشن شمالی

2740

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
ببین تو کوچه ها معمولا خونه های جنوبی پیاده رو و جدول میفته جلو خونه هاشون...اونایی که جلو خونشون آس ...

حالا تو کوچه ما دقیقا برعکسه😐ما که شمالی هستیم پیاده رو جوب اب حدول سمت ماست ..اون جنوبی ها اسفالت 

بابا بستگی ب نقشه خونه داره ک اتاق ها رو تو شمالی جلو بندازن یا پشت منم گفتم ک شمالی جلو خوونه ک پ ...

عاره طرح خونه که ربطی به شمالی و جنوبی بودن زمین نداره...یه زمین هست در نظر بگیرین یه خونه قراره ویطش ساخته بشه فرقی نداره  دلتون میخواد پنجره رو کجا بندازین 

برای اینکه بفهمید خونتون شمالی یا جنوبی رو ب قبله ک نماز میخوانید وایستید

اگه در ورودی حیاط پشت کله شماست خونه جنوبی

اگه جلو کله اتون شمالی

اگه دست راست خونتون شرقی

چپ خونتون غربی

عزیرم شما خونه ات جنوبیه از شوهرت بپرس

ملاکش دقیقا چیه ؟اخه جلو خونمون حیاطه در ورودیمون  امااون سمت کوچه ای ها همشون اول پارکینگ پشت حیاطشون

2706