2733
2739
عنوان

دعوای شدید من با مادرشوهرم ، بگید حق با کیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5425 بازدید | 163 پست
اون نصفیا همونان که وقتی میگن شوهرم خرج مادرشو خاهرشو میده یهو میپرن وسط میگن خب بده مادرشهههه خاهرش ...

واقعا نمیدونم چجوریه که اینقدر دفاع میکنن.آدم بعضی وقتا حوصله مادر خودشم نداره چه برسه به مادر شوهر!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفت یه ربع دیگه اومد ، گفت از مراسم عروسی دیشب براتون غذا فرستادن ، دیگه من داغ کردم گفتم میدونی که من به خاطر کرونا غذای بیرون نمی خورم ، مسخره کردی ، بریزش دور ، یه روز میخام در این خراب شده بسته باشه پاهام رو دراز کنم برای خودم زندگی کنم

اون نصفیا همونان که وقتی میگن شوهرم خرج مادرشو خاهرشو میده یهو میپرن وسط میگن خب بده مادرشهههه خاهرش ...

اونا همونان که هنوز مجردن و خام😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2731

هی یه چیزی رو بهانه میکنه ، میزنه بغلش میاره بالا ، یه بار آش ، یه بار سبزی

بیا و خوبی کن😑

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738
تو یتاپیک گفتم زندگی با مادر شوهر سخته و صبر میخواد نصفیا حمله کردن که نه ماکه هیچ مشکلی نداریم

اونا 

معذرت میخوام 

پاچه ورمالیده هستن.جواب میدن و دعوا میکنن 

ن مث ما بدبختای تو سری خور .خودمو میگمااا🤕🤕

رفت یه ربع دیگه اومد ، گفت از مراسم عروسی دیشب براتون غذا فرستادن ، دیگه من داغ کردم گفتم میدونی که ...

خب گلم تا اینجا بجز دخالتاش چیز دیگه ای نبود منم دل خوشی از مادرشوهرم ندارم ولی شاید مادرشوهر تو میخواسته چون درس داری غذا بیاره واست بتونی درستو بخونی

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
مخ شوهرتو بزن ک اولویتش تو باشی بقیش حل میشه دیگه..اگ اون چیزی گف بگو ما برا این هفته برنامه دیگه ای ...

ای خواهر ! اوضاع خیلی بدتره ، در خونه دستگیره اش مثل در اتاق خوابه ، در میزنه ولی چه بگم چه نگم میاد تو

2706