2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترم  ۱۶ سالمه قدم ۱۷۴

ماشاءالله

از حسادت و بی سلیقه بودنشونه...

عالیه که

اعتماد به نفس داشته باش

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚
2728
دخترم  ۱۶ سالمه قدم ۱۷۴

توجه نکن 

راه دیگه ای نیس 

چن سال دیگه بزرگ بشی قدت هم‌عادیه

ولی لباسای چهارخونه بپوش که قدکوتاه تر بنظر برسی

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2740

بلندی تو مسخره میکنن؟ 

امضام و دیدی واسه شادی روح پدرم (عبدالکریم پسر رفیا) صلوات یا فاتحه ای بفرست😔💔دلم تیکه تیکه شده. قلبم زخمی زخمی شده. روحم مرده ی مرده شده. لاقل اون‌یکی دنیای پدرم نورانی باشه. اینجا نشد. اون خیلی به مادرش خدمت کرد. وقتی مادربزرگم و بغل کرد و برداشت، قلبش گرفت. براش صلوات و فاتحه بفرستید.باشه؟ 😭سخت نیست ک براتون😭😔🖤💔بذارید دل منم یه ذره شاد بشه😔

بسپرشون به خدا. حداقل در این مورد مسخره کردن به تعداد دفعات زیادی دیدم که مسخره‌کننده‌ ها خیلی فجیع چوبشو خوردن. 

اعتماد به نفس داشته باش. هر جور باشی مردمی که شعورشو ندارن یه چیزی پیدا میکنن برا مسخره کردن. 

میگم من کاری به مسخره ندارم ولی دختر عمم تو این سن شما ۱۷۵ بود، نرفت غده رشدشو متوقف کنه الان ۱۸۰ هستا، برو دکتر، الآن قدت خیلی خوبه بلندتر نزار بشی

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

دیگران حسودن قدت خیلی هم خوبه

همه از خداشونه.اگه لاغری یکم چاق شو

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
😐

😐😂به ببین کی ریپ زده جونم؟

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌