2733
2734

سلام عزیزم.اول باید طبع بدنتو بشناسی بعد طبق اون از مواد غذایی استفاده کنی  من خودم طبعم سرده وقتی سردیجات مصرف میکنم یبوست میگیرم بعدش شقاق میگیرم و فقط درمانش رفع یبوست با خوردن گرمیجات (اگرسردمزاجی)وملین ( فقط انجیر گرمه بقیه ملین ها سردن وبدتر میشی)وچرب کردن اون ناحیه با وازلین تاوقتیکه شقاق هم برطرف میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هر چی بیشتر بمونی تو آب بهتره، هرچیم میتونی آبو داغ کن، من هر روز با حمومم مینشستم تو تشت، وقت دسشوی ...

تو رو خدا الکی به مردم اینجوری تجویز نکنین. من لگن مخصوص گرفتم  به گفته ی دکتر داخلش میشستم البته با آب خیلی ولرم. اما متاسفانه چون ابهای ما آلوده هستن قارچ و عفونت گرفتم و زندگیم مختل شد. من شنیدم برای نشستن توی لگن  باید انتی بیتویک هم مصرف کرد که عفونت نگیریم. خلاصه من مردم و زنده شدم

تو رو خدا الکی به مردم اینجوری تجویز نکنین. من لگن مخصوص گرفتم  به گفته ی دکتر داخلش میشستم الب ...

عزیزم شما خودت عفونت داشتی، هیچ ربطی نداره من الان ۵ ساله بچمو تو تشتش حمام میدم، خداروشکر عفونتم نداره، در ضمن شما باید خودتو تمیز بشوری بعد تو تشت اب گرم که رفتی اخرشم باز تشتو تمیز بشوری، 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2731
عزیزم شما خودت عفونت داشتی، هیچ ربطی نداره من الان ۵ ساله بچمو تو تشتش حمام میدم، خداروشکر عفونتم ند ...

نه عزیزم. هیچ عفونتی نداشتم و دکتر برای همورویید بهم گفت بشینم توی تشت مخصوص.فک کنم متوجه منظورم نشدی 

مشکل این هست آب های تهران الوده هست و پر از رسوب و املاح (سختی آب بالاست مخصوصا یکسری از مناطق شهری) ین سختی بالای اب باعث میشه وازن به شدت تحت تاثیر قرار بگیره.

وقتی بررسی کردم و در این زمینه تحققات رو مطالعه کردم فهمیدم آب ممکنه آلودگی قارچی بیاره و حتی میگن اگه توی تشت نشستی برای درمان باید انتی بیوتیک مصرف کنی برای جلوگیری از قارچ.

دلیل نداره شما قارچ نگرفتی و یا کودکت اکی هست بقیه  اکی باشن.

به هر حال نشستن وی تشت باید با احتیاط های زیادی همراه باشه