2733
2739

من به مدت ۱۳ ساله همورویید داشتم والبته همراه باخونریزی ولی اصلا داروی شیمیایی وگیاهی اثر نداشت تا اینکه یکی از دوستام بهم گفت برو زالو درمانی درسته خیلی خونریزی داشتم فقط یک روز ولی واقعا بعداز اون خوب شدم 💚

✅ منم یه پیشنهاد داشتم واسه دوستانی که شقاق مقعد دارن،من که یکی ۲روزه جواب گرفتم ان شاءالله دوستامون هم نتیجه شوببینن😘

من یه مدت بود شقاق مقعد گرفته بودم و روم هم نشد برم دکتر براش،فقط توی اینترنت راجبش خوندم که فهمیدم شقاق هست،چشمتون روزبدنبینه وقتی دسشویی میگرفتم گلاب به روتون استرس تمام وجودمومیگرفت،اینقدر از دردش عذاب میکشیدم،من ۸،۹ماه اینطوری بودم،میترسیدم به شوهرمم بگم،چون بددل وشکاک بوددرکم نمیکرد،و تهمت میزد😔

تا اینکه یه روز رفتم خونه پدرم  ،خانوادم ازم دوربودن،چندماهی یه بارمیبینمشون،خلاصه وقتی خونه پدرم بودم،دیدم تو کابینت عسل دارن،گفتم مامان این عسله چیه،مامانم گفت عسل طبیعیه بابات ازپیش دوستش آورده فقط هم برای درمانی استفاده میکنیم،وای یه دفعه یاد درد خودم افتادم،و یه مقدارشوازمامانم گرفتم،بعدازچندروزوقتی اومدیم خونه خودمون،یه شب وقتی بچه هام خواب بودن لباسمودرآوردم،و نشستم مثل حالت دسشویی رفتن وسرانگشتم رو عسل زدم ومالیدم به مقعدم،فک کنم ۲بار تکرارکردم،شایدم ۱بار،ولی به خدا خوب شدم فرداش،خیلی خوشحال شدم،الانم ۱سال گذشته ومن اصلا برام مشکلی پیش نیومد☺️  ،خداروشکر

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص ویتامین E رو سوراخ کن مایعش رو بزن به همون قسمت

اگر آرامش می خواهی مراقب مردم نباش ...اگر ادب می خواهی در کار کسی دخالت نکن...اگر پند زندگی می خواهی در برابر آدم های احمق سکوت کن...
ممنونم عزیزم 

تنت ساااااااالم

برکت خدای مهربان توی ثانیه ثانیه های زندگیت 

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya
2728

میخوام در مورد یبوست یه چیزی بگم شاید به درد کسی بخوره چون منو نجات داد.من شقاق دارم و زخم های بدی دارم که از عوارض شیمی درمانیه .خلاصه دستشویی رفتن برا من مصیبت بود و هر کاری هم میکردم بازم اذیت میشدم در حدی که بعد دستشویی گریه می کردم.تا اینکه فهمیدم شیر برا یبوست خوبه.بعدش شروع کردم به خوردن شیر صبح ها و شب قبل خوابیدن یه لیوان میخورم.خیلی خیلی کمک کرد تا از اون وضعیت دربیارم الان دیگه عادت کردم حتما باید شیر بخورم حتی شده یه لیوان .روزایی که شیر میخورم اصلا مشکل یبوست ندارم.

✅برای این دوستمون که عمل کردن و یبوست دارنو دکتر گفته باید حل بشه یک لیوان عرق نعنا با یک ق چ خوری بارهنگ بزارن یکم بجوشه بعد بخورن روزی یک بار من دخترم دو سالش بود و یبوست شدید داشت هر دکتری می‌بردم خوب نمیشد 😞اینقد شدید بود که جیغ میزد و نفسش بند نیومد اما ببخشید معذرت می‌خوام مدفوعش درنمیومد اینو که خورد الان یک سال گذشته خوب خوب شده

✅پیام دوستمونو گفتم شاید کمکی بشه واسشون منم هموریید داشتم عمل لیزر انجام دادم قبل از زایمانمم داشتم فقط به خاطره یبوست بود کسی هم بهم نگفت زایمانم بدترم میکنه دخترم چهارماهش بود مجبور شدم عمل کنم بعداز عمل خیلی عذاب کشیدم دردایه بد الان من نمیزارم یبوست بشم تا میبینم یه روز معدم کار نکرده سریع چیزی میخورم که خوبه برگه یا هموم زردالو خشک عالیه انجیر خشک  لواشک من اینارو مبخورم ودر کنارش سوپ  سبزیجات عزیرم امتحان کن خودت میفهمی چی واسه معدت خوبه که بخوری تا خوب بشی خاکشیر با اب ولرم صبح ناشتا اینم خوبه یا اب ولرم چایی تا کمرنگ کن  حتما امبدوارم جواب بده.

✅من چند سالی بود که دچار یبوست و شقاق مقعد شده بودم...دیگه قطع امید کردم از دکترا و فقط امیدم ب خدا بود و نذر و نیاز که خوب شم...سرتونو درد نیارم قضیه ادامه داشت تا اینکه سماور خونه ما خراب شد😐چایی داغ نمیشد ولرم میموند...من دو سه روزی همینجوری چای ولرم میریختم و میخوردم از سر ناچاری🤦‍♀😂بعد تو همین دو سه روز حال من بهتر شد خیلی فکر کردم که ببینم چیکار کردم چی خوردم چی نخوردم که خوب شدم دیدم همه چیز طبق روال همیشه هست با خودم گفتم نکنه از اون چایی های ولرمی که خوردم هست که خوب شدم ...گفتم بزار ادامه بدم شروع کردم و دیگه آب سرد اصلا نخوردم فقط اب گرم و ولرم خوردم هر دفعه که تشنه میشم از شیر اب ولرم میریزم و میخورم یه لیوان صبح و یه لیوان قبل خواب حتما میخورم تو طول روز هم حالا هرچندباری که تشنه باشم یه لیوان اب گرم میخورم...خدا روشکر من که اینجوری خوب شدم...شاید برای بقیه هم جواب بده امتحانش ضرر نداره🌺

2738
سلام عزیزم بله خداروشکر

میشه بگین چطوری خوب شدین

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
میشه بگین چطوری خوب شدین

عزیزم تو اب جوش بشین، یعنی منظورمه تا جایی که میتونی تحمل آب گرم رو کنی بشین تو تشت، یا موقع توالت رفتن آب داغ با فشار بپاش به اون قسمت شثاق، تنها درمانش نشستن تو اب خیلی داغه، من وحشتناک بودم خوب شدم

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
عزیزم تو اب جوش بشین، یعنی منظورمه تا جایی که میتونی تحمل آب گرم رو کنی بشین تو تشت، یا موقع توالت ر ...

ببخشید فقط با همین کار یا دارو هم استفاده کردی

روزی چند بار و تا چند وقت انجام دادی

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
ببخشید فقط با همین کار یا دارو هم استفاده کردی روزی چند بار و تا چند وقت انجام دادی

همین کار، یه مدت وقتی میرفتم دسشویی یا حموم مثلا کمتر از یک ماه

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2706