2737
2734
عزیزم تو اب جوش بشین، یعنی منظورمه تا جایی که میتونی تحمل آب گرم رو کنی بشین تو تشت، یا موقع توالت ر ...

واقعا خوب شدین؟ پس چرا میگن خوب نمیشه؟ 

چند دقیقه؟ و اینکه هرروز؟ تا چتد وقت اینکارو کردین؟ 

واقعا خوب شدین؟ پس چرا میگن خوب نمیشه؟  چند دقیقه؟ و اینکه هرروز؟ تا چتد وقت اینکارو کردین؟&nb ...

هر چی بیشتر بمونی تو آب بهتره، هرچیم میتونی آبو داغ کن، من هر روز با حمومم مینشستم تو تشت، وقت دسشوییم اب داغ بافشار بهش میزدم  بعد همش مسهل بخور تا نخای موق دسشویی زور بزنی، همین باعث میشه زودترم خوب شی

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب همینجا بگین بقیه هم استفاده کنن

حرف حق جواب نداره،والا راست میگی 😄

باشه چشم

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya
حرف حق جواب نداره،والا راست میگی 😄 باشه چشم

چشمت بی بلا، منم از تجربم گفتم، دارو اصلا اثر نداره فقط اب جوش

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2728

یک تجربه در مورد درمان شقاق بگم انشالله به درد بخوره، راستش اینه که  فقط روی خودم امتدم پس مواظب باشید حساسیت نداشته باشید نسبت به این راه حل و نتیجه رو بگین، اونم اینه که نصف کمتربرگ آلوئه ورا رو برداشتم و پوست سبز یک طرفش رو با چاقو گرفتم،با رنده ی ریز ژل هاش رو رنده کردم طوریکه به پوست سبز نرسم و سبزی برگ نباشه توی مواد رنده شده ،حالا یک شیشه کوچک که حاوی قطره چکان هست رو بر میدارم و مواد روان رو درون اون می ریزم  و در جایی که گرم نباشه میذارم، تا وقتی که می خوام دستشویی برم با استفاده از قطره چکان اونو به محل شقاق تزریق کنم البته حتما باید بعد از اجابت مزاج هم زده بشه و محل شقاق تمیز باشه تا زود اثر کنه ،خدا را  شکر من بعد از ۴ ماه الان خیلییی بهتر شدم درحالی که فقط ۴ روز دارم استفاده میکنم اونم هربار که از دستشویی می خوام بیام بیرون ،ژل ها تا بوی خراب شدگی نگرفته استفاده کنید ، ولی به محض تغییر بو دور بریزید و دوباره درست کنید

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya
دیگه هیچوقت برنگشت ؟ واسه من یه چتد وقتی خوب بود، باز پریود شدم و یکم یبوست، برگشت

نه برنگشت، فقط باید مراقب باشی یبوست گرفتی سریع دارو بخوری، یا چیطای فیبر دار

2740

خانومی که گفته بودن شقاق دارن و از مایع دستشویی استفاده میکنن که اذیت نشن به نظرم این کار باعث میشه بیشتر پوستشون خشک بشه و شقاقشون ترمیم نشه. بهتره به جای مایع دستشویی از وازلین که چربیش بالاس یا روغن دنبه استفاده کنن که پوستشونو چرب نگه داره و شقاق رفع بشه. من تجربه کردم.

در مورد یبوست و شقاق. من دوران بارداری بسیار سخت و بعد از زایمان هم خیلی اذیت میشم از همه لحاظ مخصوصا یبوست. خیلی چیز ها رو امتحان کردم خیلی. مثل کدو ناشتا خوردن ورزش و.... اما چند توصیه دارم برای دوستانم. اول بدنتون رو بشناسید ببینید چی موجب میشه شکم سفتی داشته باشین. من آخر شب پرتقال بخورم عالیه فلافل 😳 عالیه هندوانه کمپوت گلابی خوردن روزانه چند تا دونه خرما. باید امتحان کنید دقت کنید تو بدن و مزاجتون. یه راه بسیار ساده و کار بردی هم اینه صبح ناشتا نصف لیوان آب جوشیده و نصف لیوان آب نجوشیده با هم بخورین یعنی عالی

منم همیشه وازلین میزنم    

آبجی بزار من هرچی تجربه هست برات میگم،بخون امتحان کن ببینم کدوم به کا ت میاد 

1.روغن زیتون توناف عالیه ولی بیشتر از2قطره نشه وفقطم 3شب مجازید استفاده کنید ولاغیر 

2.آب آشامیدنی بهتره آب جوشیده سردشده وبعد بتونید داخل کوزه ساده ی بی رنگ بریزید بهتره(اینو استاد طب سنتی مون از دانشگاه بقیه ا.. سپاه گفتند)

3.آب ولرم ترکیب با آب معمولی برای یبوست خوبه

حتما یبوستو درمان کنید که اُم الامراضه (مادرهمه بیماریهاست) با آش آلو (دستورش تو نت هست)

4. عزیزانی که بواسیر هموروئید و.. دارند؛عذرمیخوام؛قبل اجابت مزاج حتما مقعد واطرافشو با ویتامین آد یا.. چرب کنید یه ربع 10دقیقه قبل. واصلا زور نزنید. اگه درحال خونه ساختن هستید ازین سنگ توالتای طبی بذارید یکم مثل کفش پاشنه دار شیب داره.

5.اگه شقاق و.. دارید وباردارید وقراره عمل کنید؛یا زایمان طبیعی نداشته باشید؛ یا عملو بندازید بعد زایمان. چون زایمان طبیعی وضعیت تونو تشدید میکنه ( البته بعضی دکترای با وجدان؛همون اول که وقت میدن؛میگن باردار وشیرده نباشید بعد برای درمان بیاید)

✅درمورد شقاق و یبوست  خواستم بگم اگر که تمام راههارو رفتن مثله «۲ق خاکشیر تو اب گرم ناشتا. تا یه ساعت» یا  یا بقیه راههای سنتی  رو رفتن  توصیه میکنم دو دوره کپسول رولاکس رو استفاده کنن  .وهمیشه اون ناحیه رو چرب نگه دارن  با ویتامین e. یا روغن هسته زردآلو   یا پماد ad.مخصوصا موقعی که میرن دستشویی. واونجا یکدفعه به خودشون فشار نیارن اروم  باحوصله،که زخمی که میخواد بسته بشه دوباره چاک نخوره  بعد توصیه میکنم یه جای تمیز و اصولی حتما چند دوره «حجامت ۴بند. که تو ناحیه گودی کمر هستش رو انجام بدن» وبرای کلیه بیماریهای مقعد حتما همون قسمت رو  زالو بندازن .درسته خجالت میکشید و... عوضش راحت میشین .   یه نکته دیگه اینکه وقتی رفتین حمام آخری که میایین بیرون لحظه آخر زیر دوش موقع جذب خواسته هاتونه ارتعاش بالایی دارین اون موقع ۱٫۵دقیقه یابیشتر تمرکز قوی کنید  وهرچی میخواهیدو طلب کنید مثلا ثروت ماشین ... . یادمون باشه که شما که مشکل شقاق داری بگو من سلامتم . سلامتی کامل برای روده یا ...  خدایاشکرت که من سالمو سلامتم   همیشه غسل سلامتی  نشاط و.. رو انجام بدین ، ومدام بگو خدایا شکر سپاس که بدنم سالمه ،،، یا.... سالمه وخوبم ورد زبونت باشه هی نگو، وای ووی چکار کنم. قول بتون میدم خوب میشین  .    چون میدونستم عذاب اوره گفتم کمکتون کنم  حتمااااااااا ،انجام بدییییین 🌷🌷🌷🌷

✅دوستان گفتن که از بیماری هموروئید رنج میبرن.منم همچین مشکلی داشتم اما خدارو شکر به عمل نکشید چون با دارو‌های طب اسلامی 7 روزه خوب شدم 

در ضمن تره خیلی برای این بیماری مفیده من هفته‌ای یک بار سبزی تره میخورم.برای کم خونی هم خوبه

و همچنین شب‌ها ناف رو با روغن زیتون چرب میکنم دیگه یبوست نمیشم😘البته برای همه نتیجه یکسان نداره چرب کردن ناف🚨

✅ در مورد دوستمون ک یبوست داشتن میخواستم تجربه ام رو بگم، من دوران حاملگی و دوسه ماهبعد زایمان یبوست شدید داشتم ولی شنیدم(قبل صبحانه توی نصف لیوان آبجوش  یک قاشق خاکشیر و کمی نبات بریزی وقتی ولرم شد گلاب بریزی و بخوری) چندروز خوبه، منم اینکارو تا یه هفته انجام دادم خداروشکر خوب شدم و دیگ خبری از اون همه درد نیست .

2706