2733
2739
عنوان

روماتیسم

1092 بازدید | 34 پست

سلام لطفاً هرچی در مورد این بیماری میدونید بگید چ علایمی داره و درمانش چطوره.شوهرم امروز آزمایش داده جوابش دوشنبه میاد.زانوش ورم شدید کرده بود

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من طی 2 سال سابقه روماتیسم مفصلی داشتم در سال 79،80 که تا حد فلج سه ماهه پیش رفتم، به لطف خدا و دعای ...

چ علایمی داشتید؟

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱
2728
چ علایمی داشتید؟

علائم قبلش رو حضور ذهن ندارم بزرگوار چون الان 40 سال دارم 

فقط هرگز یادم نمیره که از شدت درد تمامی کلک های فرش رو میکندم و روزی 4 آمپول پنی سیلین 1200 میزدم در اون سن 10،11 سالگی 

کلا پاهام سست شده بودند و توان راه رفتن نداشتم 

یک سال مدرسه ام رو از دست داده بودم

🙏آقا هستم🙏
2740
علائم قبلش رو حضور ذهن ندارم بزرگوار چون الان 40 سال دارم  فقط هرگز یادم نمیره که از شدت درد ت ...

توروخدا چ دکتری رفتین؟

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید

من مادرم رماتیسم داره .. اولا رماتیسم اصلا کاملا از بین نمیره و فقط می تونی کاری کنی پیشرفت نکنه.. باید دکتر بره و درکنار داروهایی که مصرف می کنه خیلی مواظب تغذیه ش باشه

گردو عسل زنجبیل آویشن و... مصرف کنه خیلی بهش کمک می کنه در کل باید از طب سنتی هم استفاده کنه

علائم قبلش رو حضور ذهن ندارم بزرگوار چون الان 40 سال دارم  فقط هرگز یادم نمیره که از شدت درد ت ...

آها ممنونم

الان که خوب شدم علایمشم درد مفاصل و زانو بود

عزیزم من چند ماهه داروی روماتیسم میخورم

برا زانودرد و درد عضلات رفتم دکتر

esrبالا بود اما بقیه فاکتور ها خوب بود

اما هر دفعه ازمایش میدم  esrبالاتر میره

این دفعه ۱۰۹شده با وجودیکه دیگه درد ندارم

خیلی نگرانم

2706