2733
2734
عنوان

روماتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1182 بازدید | 34 پست
من مادرم رماتیسم داره .. اولا رماتیسم اصلا کاملا از بین نمیره و فقط می تونی کاری کنی پیشرفت نکنه.. ب ...

ممنونم گلم✨

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱
خب من اون زمان سن و سالی نداشتم  از طرفی آنقدر درد داشتم حضور ذهن ندارم دکترم کی بود چه تخصصی ...

مگه رماتیسم قابل درمانه ؟ من شنیدم درمان نداره. الان هیچ علائمی ندارین ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خشکی صبحگاهی دارم... درد زانو و پا... 

زیاد توو آب نمیتونم بمونم پاهام چه جوری بگم سنگین میشه نمیتونم راحت راه برم

و جالبش اینجاس هر وقت بارون بیاد بندای انگشتای دستم و زانوم درد میکنه... 

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
خب من اون زمان سن و سالی نداشتم  از طرفی آنقدر درد داشتم حضور ذهن ندارم دکترم کی بود چه تخصصی ...

ببخشید شما بنگاه و اینا داشتین؟؟ی بار در مورد فروش خونه پرسیدم ج دادین...ارع؟

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱
2742
مگه رماتیسم قابل درمانه ؟ من شنیدم درمان نداره. الان هیچ علائمی ندارین ؟

شهرستان بودیم و به گفته دکتر رطوبت یکی از عوامل روماتیسم محسوب میشد و اواخر سال 80 اومدم تهران سکونت 

خداروشکر علائم ندارم و تنها هر زمان میرم استان  مازندران بعد سه روز کم کم غضروف های رانم درد می‌گیرند و دیگه متوجه میشم باید برگردم تهران

🙏آقا هستم🙏
من خشکی صبحگاهی دارم... درد زانو و پا...  زیاد توو آب نمیتونم بمونم پاهام چه جوری بگم سنگین می ...

الان دارو مصرف میکنین؟؟

بله  یه زمانی در سال‌های 83تا93 فعال بودم 🙏

چن ماه پیش گفتید احتمالا بازار برج ۳درست بشه اما خبری نشد😣بنظرتون کی درست میشه پس....

2740
الان دارو مصرف میکنین؟؟

نه ی مدتی مصرف می کردم.... الان گرمی زیاد میخورم... مثلا سردی زیاد بخورم بدنم درد می کنه،

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
2706