2733
2734
عنوان

خانمایی ک پسردارن اگه قراره مردبارش نیارین ازهمین الان میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 65 پست

اگر هم مادر یک دختر هستید و بهش یاد می دید که یک دختر رو فقط یک مرد خوشبخت می کنه، دارید در حقش ظلم می کنید

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهردخترمن شو لطفا

🤣🤣چشم

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2731
من بخاطر محدودیتایی که دخترا دارن دوس دارم خدا بهم پسر بده بعد مثل یه مررررد بارش بیارم با افکار باز ...

خودت جنسیتت رو قبول نداری و پسر میخوای، چطور پسرت باید به حقوق برابر اعتقاد داشته باشه؟؟

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

سعی میکنم پسرمو دقیقا کپی باباش بار بیارم که مث باباش اولویت اولش زنش باشه ی مرد ب تمام بعنا 😍

من منم واسه من مهم خودمم مهم نیست تو کی هستی یاد بگیر همیشه اول ب خودت احترام بزاری احترام پیش از حد خوبی پیش از حد ممنوع اگه ی موقع بخاطر احترام ب کسی از حق خودت گذشتی بدون اول بخودت بی احترامی کردی خوبی هیچ وقت یاد کسی نمیونه پس انقــــــــد خوب نباش بزار کمی بفهمن که میتونی بد باشی اونوقت پیش همه خوبی😊 ببخشید طولانی شد
قبول ندارم مرد نمتونه دخترو خوشبخت کنه زنا خودشون باید خودشونو خوشبخت کنن دست تو جبب خودشون باشه تلا ...

عزیزم این جمله تون یکم شعاریه

خوشبختی زن و شوهر بهم مرتبطه

مگه میشه شوهر یه نفر زن باز بددهن،معتاد،...باشه و دختر خوشبخت باشه؟

یا برعکس زن آدم بددهن،خیانت کار،بداخلاق و...باشه و مرد احساس خوشبختی کنه

آرامش داشتن کنار همسر یکی از مهمترین فاکتورهای خوشبختیه

این که شما میگید درباره یه دختر مجرد صدق میکنه

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 

مادرشوهر من سه تا پسر بزرگ کرده، عین دسته گل

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
قبول ندارم مرد نمتونه دخترو خوشبخت کنه زنا خودشون باید خودشونو خوشبخت کنن دست تو جبب خودشون باشه تلا ...

خانواده مشترک یعنی دوتایی برای یه زندگی تلاش کردن و دوتایی برای خوشبختی یکدگیر تلاش کردن حالا آقا با دراوردن نون حلال و محبت با خانواده و ... خانم با کارهای خونه و محبت به خانواده و...

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
اگر هم مادر یک دختر هستید و بهش یاد می دید که یک دختر رو فقط یک مرد خوشبخت می کنه، دارید در حقش ظلم ...

ن گلم من ادامه جمله گفتم مردبودن ی زن متاهلوخوشبخت میکنه صفت مردبودن =نامردنبودن

درخواست دوستی ندین 
😂😂پ صبر میکنم پسرت بزرگ شه خودم عروست میشم 😑

اي جانم هنوز٢سالش 

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی