2737
2734

اولین بارمه میخوام برم😕خیلییی خجالت میکشم خیلیم لاغرم هیکلم داغونه استخونام زده بیرون😑

چجوریاس چیکار میکنن چی بپوشم خیلی استرس دارم چقد طول میکشه اونجا😑

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔

😂😂😂خجالت نداره كه اونا اينقد هيكل داغون تر از تو ديدن ديگه نگاه نميكنن كارشونه اخه مثلا هيكل من داغون تر تو😂ولي ميرم يه بار بري مشتري ميشي

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اونا کارشونه به هیکلت توجه نمیکنن که  وقتی رفتی میبینی اون بدون توجه داره کارشو میکنه استرس تو ...

ینی کل لباسامو دربیارم یهویی😅

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔
2740