2733
2734

اولین بارمه میخوام برم😕خیلییی خجالت میکشم خیلیم لاغرم هیکلم داغونه استخونام زده بیرون😑

چجوریاس چیکار میکنن چی بپوشم خیلی استرس دارم چقد طول میکشه اونجا😑

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔

😂😂😂خجالت نداره كه اونا اينقد هيكل داغون تر از تو ديدن ديگه نگاه نميكنن كارشونه اخه مثلا هيكل من داغون تر تو😂ولي ميرم يه بار بري مشتري ميشي

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اونا کارشونه به هیکلت توجه نمیکنن که  وقتی رفتی میبینی اون بدون توجه داره کارشو میکنه استرس تو ...

ینی کل لباسامو دربیارم یهویی😅

تا حالا تو امضا یا تاپیک نگفتم برام صلوات بفرستین و این حرفا...! ولی الآن بہ جایۍ رسیدم و تو شرایطیم کہ حاضرم بہ عالم و آدم بگم برام دعا کنین و صلوات بفرستین😔 نہ میتونم این راهو برگردم نہ میتونم ادامہ بدم!😔💔
2738