2737
2739
عنوان

عشق مجازی

213 بازدید | 19 پست

۳سال و نیمه با یکی مجازی در ارتباطم که هنوزم همو ندیدیم البته ویدیو کال و عکس بوده ولی واقعی نه 

بی حد دوسش دارم انگار یه بخشی از وجودمه 

لطفا نگید ک اگه همو دوست داشتین تا الان باید همو میدیدین چون خیلی سعی کردیم همو ببینیم ولی جوری بود که پیش نیومده تا حالا   حالاهم من خیلی استرس دارم بعد این مدت ببینمش همش فکر میکنم اگه منو ببینه و خوشش نیاد ....   براتون پیش اومده ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیگم رابطتون واقعی نیست 

ولی رفتار طرف مقابل حضوری خیلی فرق داره تا از پشت گوشی حتی اگه ۲۴ ساعت در ارتباط باشید

برید بیرون میتونی نوع نگاه کردنش به اطراف، خانوما، مردم جامعه ،رفتارش در مقابل نوع پوششت و خیلی چیزارو بهتر متوجه شی

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

امیدوارم وقتی همدیگه را دیدین بتونید عاقلانه تصمیم بگیرید و احساسات ازتون زور نشه و عیب های همدیگه را نبیتید

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
2738

عشقی ک مجازی باشه خوشبخت شدن و عشقم فقط باید توی مجازی ببینی عزیزم

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت

منم دوسپسرم دور بود 

توو دانشگاه آشنا شدیم 

۷ ماه با هم بودیم و بعدم بخاطر دوری کات شد 

پسری که ۳ سال و نیم ب پات صبر کرده مرد زندگیه ولش نکن

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜

من خودم یبار مجازی9ماه رل زدم بیش از حد دوسش دارم ولی اون گف مثلا دوسال منتظرش باشم تا شرایط جور شه همو ببینیم منم گفتم کسی ک بتونه 2 سال بدون عشقش باشه نمیتونه حتما واقعی دوسم نداشت میخام فراموشش کنم هرچند دوسش دارم اما مجازی تا الان نشنیدم به عشق واقعی تبدیل بشه:) 

من از آن‌ها که تسلایشان می‌دادم غمگین تر بودم🙃💕
2706