2737
2734
عنوان

ابرو رو قیافه تاثیر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 35 پست

آره خیلی تاثیر گذاره، خواهرم میکرو کرده خوبه فقط هم هزینه اش بالاست و هم این که لحظه ای که دارن میکرو میکنن درد داره خواهرم گفته

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آره میکرو بکن

منم میکرو کردم و خیلی راضیم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
نه ابرو تاثیر نداره انگشت سوم پا تاثیر داره

عزیزم چرا مسخره میکنی

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
2740
خودتی عزیزم

اره عزیزم

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

خوبه که

بهت میاد 

چقدم خوشگلی ماشالله✌😘

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
فقط خواهشا زیادی پهنش نکن. عین موکت . معمولی 

میخوام فقط جاهای خالی ابروهام خط اندازه عین تار مو

خوبه که بهت میاد  چقدم خوشگلی ماشالله✌😘

فدات ولی نازک و داغونه شانس من

2706