2752
2734
عنوان

آی یو آی بار سوم ۱۴۰۳

264 بازدید | 49 پست

سلام دوستان، 

امروز روز پنجم آی یو‌آی من هست که کاملا حالات شبیه پریود دارم از حالا! یعنی به موعدمم‌۱۲ روز مونده! ولی داخل ر .ح.م حس می‌کنم الانه که پریود بشم! بیایین لطفا تجاربتون‌رو‌ بگین که ۱۰‌روز رو واقعا نمی‌دونم چطوری بهش‌ فکر نکنم و دیوونه نشم

من با iui باردار شدم  فقط استراحت مطلق کردم

هرکار مهمی کزدی برامون بگو منم میخوام برم قبلش کار خاصی کردی؟

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم تبریک میگم، واقعیتش من‌استراحت مطلق ندارم، کارهای روزمره در حد کم انجام‌میدم، البته سر‌کار هم‌ میرم هرچند اونجا هم عملا میشینم

هرکار مهمی کزدی برامون بگو منم میخوام برم قبلش کار خاصی کردی؟

قبلش کار خاصی نکردم 

بعدش خیییییلللییییی رعایت کردم 

حتی دیگه سرکار هم نرفتم 

استراحت مطلق کردم،فقط واسه سرویس و حموم از جام بلند میشدم 

غذای مقوی و سالم و پر پروتئین خوردم 

فست فود اصلا نخوردم

خشکبار و آجیل خام هم خیلی مصرف داشتم

😍تو قرار دل بی قرار من و بابایی،روشا جانم😍

راستی مشکلتون چیبود

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
بهش فک نکن انشالله ک اتفاقهای خوبی برات افتاده باشه  رمان بخون خودتو مشغول کن استرس نداشته باش ...

ممنونم بابت انرژی مثبتتون ، واقعیتش انجام‌میدم بعضی کارارو، ولی مغز ناخودآگاه میره سمتش

قبلش کار خاصی نکردم  بعدش خیییییلللییییی رعایت کردم  حتی دیگه سرکار هم نرفتم  استر ...

خداروشکر بار چندم مثبت شدید

2706