2733
2734
عنوان

میخوام بااین اقا ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2110 بازدید | 130 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همه مردا میبینن یکی حالا خنگه مثه رل اسی میاد دیگه جزئیاتو بازگو میکنه وگرنه ۹۹ درصد مردا و پسرا میب ...

عزیزم چرا این حرفارو میزنی

الان کلی دختر مجرد اینجا هس

بااین حرف شما فک میکنن دیدن این فیلما برای مرد عادی هس و اگه مچ نامزدیا دوستشونو گرفتن موقع دیدن این فیلمها  ازش ساده بگذرن

نه عزیز بعضیا میبینن خیلیا هم نمیبینن

حالا وسوسه شدن و یه بار تو نوجوونی دیدن فرق میکنه با ادمی که متاهل باشه و ببینه

دخترا لطفا ازاین مسائل اسون نگذرید

حالا شاید زنای متاهل که بچه دارن این چیزارو ببینن چشم پوشی کنن ولی شما ها که اول راهید ساده نگیرید

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
احمق نیست خرابه 

حسرت خوردن نداره 

جوونی از سر راه آوردی، عمرت از سر راه آوردی بخوای حروم کنی پای آدم روان پریشی عین این که همش بعدا مقایسه شی و تحقیر بخاطر توهمات... ورنوگرافی ک داره 

معلومه که نه... هنوز هیچی بینتون نبوده برات فیلم ناجور میفرستاده و تازه در مورد مونث های توی فیلمه هم اطهار نظر میکرده این یعنی عادت به دیدن این جور فیلم ها داره پس فردا اگر بری زیر یه سقف اعصابت خورد میشه که ببینی شوهرت داره اینجور فیلمارو نگاه می کنه تازه ممکنه توروهم هی باونا مقایسه کنه یا انتطار داشته باشه تو هم مثل اونا باشی و حرکات اونا رو تکرار کنی ... نه عزیزم این ادم بدردت نمی خوره

2740

این مرده هیچ وقت باهات ازدواج نمیکنه

چون فقط قصدش لاس سکس.ی بوده

لایکم نکنید:) دختری در من ساز امیدواری مینوازد♡. (کاربری چهارمم) اقایون درخواست دوستی ندن قبول نمیکنم ممنون♡
2706