2733
2739
عنوان

میخوام بااین اقا ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2110 بازدید | 130 پست

نه نمیشه واقعا به مردایی که پو رن میبینن میگین مرد؟؟؟اونم مرد زندگی؟؟

می دانی؟! یک وقت هایی باید روی یک تکه کاغذ بنویسی تعطیل است، و بچسبانی پشت شیشه افکارت. باید به خودت استراحت بدهی، دراز بکشی، دست هایت را زیر سرت بگذاری، به آسمان خیره شوی :) و بی خیال سوت بزنی. در دلت بخندی به تمام افکاری که پشت شیشه ذهنت صف کشیده اند،آن وقت با خودت بگویی بگذار منتظر بمانند....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشیدا

دیگه طرف با چه زبونی بیاد بهت بگه من انحراف اخلاقی دارم؟😐😐

خدایا دخترای ما چقد ساده ان اخه

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2731

وا 😳 یعنی معلوم نیست؟

این آقا کلا گرایش به فیلم های پ...ن داره و علنا داره میگه خوشش میاد و میبینه و از اندام زنا تعریف میکنه

فردا شمارم میذاره زیر پاش و با هر کی که از شما بهتر بود میپره

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
نه نمیشه واقعا به مردایی که پو رن میبینن میگین مرد؟؟؟اونم مرد زندگی؟؟

همه مردا میبینن یکی حالا خنگه مثه رل اسی میاد دیگه جزئیاتو بازگو میکنه وگرنه ۹۹ درصد مردا و پسرا میبینن رو نمیکنن

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
2740

وای سمیه چه بدنی داری سمیه 

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

همه مردا میبینن... دروغگه یکی میگه شوهرم ندیده هنوز رو نشده

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2706