2733
2734
عنوان

چقدر مادرشوهرم انسانه♥️

557 بازدید | 16 پست

باردارم 

بچه هام آبله مرغان گرفتن پایین خونه اونها هستن 

من بالا.

یک هفته است روال اینه.

می‌دونم واقعا براشون سخته ولی هربار تشکر و عذر خواهی میکنم میگن نه بچه خودمه فدای سرت کاری نمیکنم و...ولی من می‌دونم چقدر سخته.

سعی میکنم حالم خوب باشه شبا براشون من شام درست کنم.

الان شام دادم پایین خیلی تزیین اش قشنگ شد خداروشکر.

صدای همه میومد برادرشوهرمیناهم بودن دلم گرفت من نیستم و کسی عین خیالش نیست.

همون موقع زنگ زد گفت عروس جون دستت درد نکنه بابت غذاهای قشنگ ولی من که نمیتونم اینو بخورم گفتم چرا گفت چون تو نیستی بخدا گذاشتم رومیز ولی میگم این دختر با این حالش اینو پخته خودش نیست که نمیشه بغضم گرفت 💔

چقدر بعضیا خوبن😢♥️

الحمدلله رب العالمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا حفظش كنه تنش سلامت

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2731

حتما باید مادرشوهر خودشو پر پر کنه که ما نی نی سایتا خوشمون بیاد😂

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

درد و بلاش تو سر مادر شوهر من

۷۵ سالشه  عوضی اینکه   دنبال استغفار و راز و نیاز با خدا و توبه و... باشه

نه عروس  نه داماد  نه همسایه  و نه حتی عروس های  بچه هاش  از دستش آسایش ندارن

زبون که نیست لامصب نیش عقربه

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

چقدر قشنگ

کاش همه زودتر بفهمیم بدون در نظر گرفتن نسبتی 

هممون باهم همجنسیم 

ببین با یه جمله چقدر میتونی یکیو اروم کنی ک طرف از ذوق بیاد تاپیک بزنه و منه نوعی هم لبخند ب لبم بیاد

کاش همه باهم مهربون و بامحبت باشن❤️

دلم میسوزه میبینم یه عروس در حد مرگ از دست بی مهری مادرشوهر ناله میکنه❤️‍🩹

کاش بهم رحم کنیم و محبت🌱🤍 

زخم‌هایم را دوست دارم؛آن‌ها شاهدان اصلی‌ام هستندکه چطور شجاعانه زندگی کردم❤️‍🩹